Düzgün, çiftçinin derdini dinledi!

Kars Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Düzgün, merkeze bağlı Karakale köyünde, çiftçilerle bir araya geldi.

Düzgün, çiftçinin derdini dinledi!

Kars Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Düzgün, 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan tarım ve hayvancılık işlemleri, desteklemeleri ve yapılması gereken işlemler hakkında çiftçilere bilgi verdi. Düzgün, "Çiftçilerimize yapılacak bu bilgilendirme toplantıları ile tarım ve hayvancılıktaki imkanlardan haberdar olup, modern teknikleri kullanma konusunda bilinçlenmesini sağlayacağız. İl Müdürlüğümüz ile iletişim içinde olmaya gayret etmelisiniz" diye konuştu.

Ayrıca Kars Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personelleri, çiftçilere tarım teknolojileri konularında bilgilendirdi.

Kaynak: Kars Tarım İl MüdürlüğüYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ