Dünya Engelliler Gününde mülakat yapıldı!

Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne, Dünya Engelliler Gününde engelli işçi alımı için mülakat yapıldı. Mülakat sonuçları 4 Aralık'ta açıklanacak.

Dünya Engelliler Gününde mülakat yapıldı!

3 Aralık Dünya Engelliler gününde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımı için, İl Müdürü Emine Sever Başkanlığında, Sakatlar Derneği Şube Başkanı Cafer Eşen, İl Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürlerinin katılımıyla mülakat yapıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Emine Sever mülakat öncesi yaptığı açıklamada;

3 Aralık tarihinin Engellilerin topluma kazandırılması, insan haklarının tam ve eşit ölçüde sağlanması amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında alınan bir kararla “3 Aralık Dünya Engelliler Günü" olarak ilan edildiğini belirterek, bu özel ve anlamlı günde İl Müdürlüğümüze Engelli ve Eski Hükümlü işçi alınmasından çok mutlu olduğunu ifade etti.

Engelli kardeşlerimizi teşvik etmek, ihtiyaç duydukları yardım elini uzatmak, kalplerdeki ve zihinlerdeki engelleri hep birlikte kaldırmak için gayret göstermek, sorunlarının çözümünde onlara destek olmak, onların hayatlarını kolaylaştıracak her adımda yanlarında olmanın hepimizin görevi olduğunu belirten İl Müdürü Emine Sever, tüm engelli vatandaşlarımızın aileleri ve sevdikleriyle beraber mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmelerini temenni etti.

Daha sonra Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımı için mülakat yapıldı. Mülakat sonuçları 04.12.2018 tarihinde İl Müdürlüğü “eskisehir.tarimorman.gov.tr" web adresinden yayımlanacağı açıklandı.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ