Diyarbakır’da kadro sevinci

Diyarbakır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, taşerondan işçi kadrosuna geçen personelleri makamında kabul etti.

Diyarbakır’da kadro sevinci

Diyarbakır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, kurumda taşeron elemanı iken 696 sayılı KHK gereği yapılan sınavda başarılı olup, sürekli işçi kadrosuna atanan personelleri makamında kabul etti. Atalar, işçi kadrosuna atanan personellere hayırlı olsun temennisinde bulundu. Daha sonra personellerle beraber fotoğraf çekildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ