Demre İlçe Tarım Müdürlüğüne Işık atandı!

Demre ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Mustafa Işık atandı.

Demre İlçe Tarım Müdürlüğüne Işık atandı!

Uzun süredir vekâletle yürütülen Demre İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine gıda mühendisi Mustafa Işık atandı. Işık, Demre'ye gelerek yeni görevine başladı.

Mustafa Işık Kimdir?

1987 yılında Antalya'nın Kaş ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Demre'de yaptı. 2010 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. İlk olarak 2012 yılında Kırşehir'in Kaman ilçesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde gıda mühendisi olarak göreve başladı. Daha sonra Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde görev yaptı. Işık, Antalya Valiliği'nce Demre Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne atandı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
04 Aralık 2017, 10:56

şaka gibi

entresan
vekaleten ilçe müdürlüğüne atanmış sizde haber yapmışsınız....

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ