Çorum'dan Edirne'ye sütten peynire yolculuk!

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce Çorumlu kadın çiftçilere yönelik uygulanacak olan 'Sütten Peynire Yolculuk' Projesi kapsamında organize edilen teknik gezi ekibinden 40 kadın çiftçi, Edirne'de bulunan tesisleri ziyaret ettiler.

Çorum'dan Edirne'ye sütten peynire yolculuk!

Teknik gezi kapsamında Ankara, Bursa ve Çanakkale illerinin ardından 02 Kasım 2018 tarihinde Edirne Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne gelen misafir kadın çiftçiler önce İl Müdürlüğü hakkında bilgi verilirken, ardından ilde bulunan Süt İşleme Tesisi ve Solucan Gübresi tesisleri tanıtılarak konu uzmanları tarafından bilgi verildi. İşletme ziyaretlerinin ardından ilde bulunan tarihi ve kültürel yerler misafirlere tanıtılarak planlanan gezi tamamlandı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
13 Kasım 2018, 14:52

Yusuf Şahinbaş o şehrin tarım teşkilatından uzaklaştırılmadan Çorum Tarımda entrika ayak oyunu bitmez. Alevi bir İl müdür yardımcısı görevlendirmede çok geç kalınmış bir şehir.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ