Bursa Tarım İl Müdürlüğü Aygül’e emanet

Bursa Tarım ve Orman İl Müdürü değişti. Hacı Dursun Yıldız görevden alınırken yerine Hamit Aygül atandı.

Bursa Tarım İl Müdürlüğü Aygül’e emanet

Bursa Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne Hamit Aygül atandı. Üniversite eğitiminin ardından çeşitli kurum ve kuruluşlarda üst düzel görevlerde bulunan Aygül, 2015 ve 2017 yılları arasında İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yaptı. Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğünde Gıda Tarım ve Hayvancılık Uzmanı olarak çalışan Hamit Aygül, 28 Mayıs 2018 tarihinde yeni kurulan Şeker Dairesi Başkanlığı'nda kurucu başkan olarak görev aldı. Evli ve üç çocuk babası olan Hamit Aygül, İngilizce biliyor.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
24 Ocak 2019, 10:49

bir teklifim var :) cidden ama

horoz nuri
Bundan böyle atanan burokratın özlük haklarını hakediş süresi 2 yıldan altı aya çekilsin,altı ay görev yapan yönetici özlük hakları ile ayrılsın ! neden mi? Bakın bakalım son yıllarda altı ayı geçen yönetici var mı atanıyo Devamı..Bundan böyle atanan burokratın özlük haklarını hakediş süresi 2 yıldan altı aya çekilsin,altı ay görev yapan yönetici özlük hakları ile ayrılsın ! neden mi? Bakın bakalım son yıllarda altı ayı geçen yönetici var mı atanıyor altı ay sonra görevden alınıyor.Hem itibarını kaybediyor yönetici hem inciniyor yıllarca görev yaptığı bakanlıkta bir paçavra gibi savruluyor ordan oraya hamit müdür başarılı idiyse neden istanbul il müdürlüğünden alındı,başarılı idiyse neden şeker kurumunun başından alındı artı hangi kıstasa istinaden bursaya atandı bu soruların cevabını bilen varsa bir yetkili açıklasın lütfen merak ediyoruz ...
28 Aralık 2018, 07:54

Eskiye rağbet olaydı

Yeter artık
Ya ben anlamıyorum aynı insanlar sürekli farklı görevlere neden aranır. Yeter artık. Koskoca bakanlıkta hiç mi liyakat sahibi yokta aynı kişiler atanıp duruyor. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yapardı.
27 Aralık 2018, 13:16

Sürahi ve Bardak

Mersinde huzur yok. Gelen gideni aratırmış.
27 Aralık 2018, 01:29

VAN GÖLÜ

Zeynel
Artık sıra Van’a gelsin. Yerli müdürle bu işler yürümez. Kurumun itibarı yerlerde. Yerli personel korunuyor. ATM memurları çok, iş yapan, iş yaptıran yok. Van’da Çiftçilik bitti.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ