Bornova Tarım İlçe Müdürlüğü 1 yaşında

Bornova İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün kuruluşunun üzerinden 1 yıl geçmesi sebebiyle, İlçe Müdürlüğünde bir kutlama gerçekleştirdi.

Bornova Tarım İlçe Müdürlüğü 1 yaşında

Bornova Kaymakamı Mustafa Gündoğan ve İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal İlçe Müdürlüğü personelleri katıldı. İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal, genç ve dinamik yapısıyla Bornova İlçe Müdürlüğünün performansıyla göz doldurduğunu ve yeni kurulmuş olmasına rağmen organizasyonu ve çalışma hızıyla başarılı işler çıkardığını söyledi.

Kaynak: İzmir Tarım İl MüdürlüğüYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.