Bakan Fakıbaba’dan İl Müdürüne plaket

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından önceki gün Ankara'da gerçekleştirilen ve Iğdır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün de belge alarak plaketle ödüllendirildiği “Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Toplantısı” yapıldı.

Bakan Fakıbaba’dan İl Müdürüne plaket

“Geleneksel İftar Yemeği ve Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Toplantısına” Iğdır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Tamer Akbulut ile Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu Muhammet Yenigün katıldılar. Bakanlık tarafından yürütülen Kalite Yönetim Sistemi kurulum çalışmalarında gösterilen gayret ve özverili çalışmalardan ötürü, Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından İl Müdürü Özkan Yolcu'ya plaket verildi.

İl Müdürü Özkan Yolcu; “Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Türkiye genelinde 8. (sekizinci) sırada alarak büyük bir başarı gösterdik, İl Müdürlüğümüz çalışanlarına ve özellikle bu projede emek veren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
25 Mayıs 2018, 07:46

Ne büyük katkı
Bakanlık kendi iç kontrol sistemini kurdu sayın bakanın haberi yok galiba. 2000 li yılların moda söylemleri ile tarım çağ değil anca size ip atlatırlar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ