Antalya’da Kara Sığır sayısı artacak

Antalya'da, Kara Sığır sayısı artırılacak. Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen, Antalya'da koruma altına alınan Kara Sığır sayısının arttırılacağını kaydetti.

Antalya’da Kara Sığır sayısı artacak

Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın ''Evcil Genetik Kaynaklarının Yerinde Korunması Projesi'' kapsamında yerli Kara Sığır sayısının artırılacağını ifade etti. Özen, yaptığı açıklamada, “Projemiz kapsamında seçtiğimiz hayvanlar ile Yerli Kara Sığırı korumak ve yaşatmak arzusundayız. Antalya Bitkisel üretimin merkezi olduğu kadar önemli bir hayvancılık üretim ve gen merkezidir. Antalya olarak tarım ve hayvancılığın tüm kollarında Ülkemiz ve Antalya çiftçilerimiz için mesai mefhumu gözetmiyoruz” dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
02 Ekim 2018, 21:09

Aaaa
Evcil mi Genetik mi Hayvan mi Evcil Genetik mi Genetik Evcil mi Evcil Hayvan Genetik mi Hayvan Evcil Genetik mi Genetik Evcil Hayvan mi Genetik Hayvan Evcil mi Hayvan Genetik Evcil mi Evcil Genetik Hayvan mi .... Bi türlü anlayamadım d Devamı..Evcil mi Genetik mi Hayvan mi Evcil Genetik mi Genetik Evcil mi Evcil Hayvan Genetik mi Hayvan Evcil Genetik mi Genetik Evcil Hayvan mi Genetik Hayvan Evcil mi Hayvan Genetik Evcil mi Evcil Genetik Hayvan mi .... Bi türlü anlayamadım da

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ