19 yaşındaki genç çiftçi mantar üretim tesisi kurdu

Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden, Genç Çiftçi Projesi kapsamında hibe almayı hak kazanan genç çiftçi Emre Haldun, istridye mantar üretim tesisi kurdu.

19 yaşındaki genç çiftçi mantar üretim tesisi kurdu

Antalya'da, Genç Çiftçi Projesi kapsamında 30 bin TL hibe almayı hak kazan 19 yaşındaki genç çiftçi Emre Haldan, istridye mantar üretim tesisi kurdu. Döşemealtı ilçesinde yer alan tesisi inceleyen Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Özen, genç çiftçi Haldan'ı tebrik ederek, başarılı çalışmadan mutluluk duyduğunu ifade etti. Özen, “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olarak genç çiftçilerimizi desteklemeye devam edeceğiz" dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ