Teksüt çalışanları piknikte bir araya geldi

Türkiye'nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşlarından Teksüt, Balıkesir'in Gönen ilçesindeki Gündoğan Korusu'nda çalışanlarına yönelik özel bir etkinlik düzenledi. "Biz bir aileyiz, biz birlikte güçlüyüz" mottosuyla düzenlenen ve toplamda 500 çalışanın katıldığı etkinlikte ekip ruhu ön plana çıktı.

Teksüt çalışanları piknikte bir araya geldi

Türkiye süt ve süt ürünleri sektörünün en köklü şirketi olarak 61 yıldır doğallık ve lezzet sunan Teksüt, personel motivasyonunu artırmak ve kurum içi dayanışmayı geliştirmek amacıyla çalışanlarına yönelik piknik organize etti.

Yarışma, eğlence ve ekip ruhu

11 Temmuz'da düzenlenen ve tüm çalışanların iki ayrı grup halinde katıldığı etkinlikte yarışmalar düzenlendi, eğlenceli oyunlar oynandı. Süt sektörünün öncü kuruluşlarından olan Teksüt, 500 kişilik personeliyle güzel ve büyük bir aile olmanın keyifli örneğini sergiledi. Etkinlikte yarışmaları kazananlara ödüllerTeksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık tarafından verildi.

Cevdet Arınık yaptığı konuşmada her geçen gün büyüyen ve daha iyi hizmet sunmak için gelişmeleri yakından takip eden Teksüt çalışanlarının büyük bir aile olduğu vurgusunu yaptı. Tesküt'ün büyümesinde ve gösterdiği başarıda ekip ruhunun önemli bir yeri olduğunu belirten Arınık elde edilen başarılarda herkesin payı olduğunu belirtti.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ