Tarım Marketi'nden birliklere mağaza kolaylığı

Konya Tarım Fuarı'nı ziyaret edenlerin ilgi odağı haline Ziraat Tarım Market'in Dış Pazarlama Mustafa Pınarcı, tarimdanhaber.com'a Ziraat Tarım Market'i anlattı.

Tarım Marketi'nden birliklere mağaza kolaylığı

"Türkiye genelindeki ziraat odalarına, damızlık birliklerine, keçi birliklerine mağaza kuran bir firmayız" diyen Mustafa Pınarcı, "Bünyemizde 50'nin üzerinde bir fabrika bulunmaktadır. Biz bunların bayiliğini birliklere veriyoruz. Bu ürünlerin halka satılmasını temini ile birliklere veriyoruz. Bir nevi aracı rolü görüyoruz. Tek noktamız bünyemizde bulunan 50 firmanın bayiliğini veriyoruz.

Onlarda Ziraat Bankası aracılığında gerek üyelerine gerekse çiftçilerine bu ürünleri satıyorlar. 18 yıllık bir firmayız ama 5 seneden beri Ziraat Tarım Market olarak faaliyet gösteriyoruz. 5 yılımızın 3 yılı fizibilite çalışması ile geçti. 2 yılı oda kurmakla geçti. 40'ın üzerinde odamız var. 6 ay içinde 100'ü geçecek" sözlerini kullandı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
25 Mart 2018, 08:44

DIKKATT! ÇİFTLİK BANKA DÖNMESIN

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ