Şeker fabrikaları Cargill için ‘yumuşak lokma’ haline getirildi!

Şeker pancarı için tehlikeli bir süreç başladı. Hükümetin politikasızlığı böyle devam ederse telafisi mümkün olmayan sonuçlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Şeker fabrikaları Cargill için ‘yumuşak lokma’ haline getirildi!

Şeker fabrikaları açısından zaten yıllardır sancılı bir süreç işliyordu ancak Şeker Kurumu'nun 'politikasızlığın' bir sonucu olarak kapatılmasıyla birlikte bu fabrikalar bütün saldırılara karşı savunmasız bırakıldı. Yani Cargill için bu fabrikalar artık 'yumuşak lokma' haline getirildi.

Yazının devamını okumak için tıklayın...


TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ