Meray Yağ’da toplu iş sözleşmesi imzalandı

Meray Yağ ile Öz Gıda İş arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.

Meray Yağ’da toplu iş sözleşmesi imzalandı

Karadenizbirlik Genel Müdürlüğünde bir araya gelen Karadenizbirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Taflan, Meray Yağ Fabrika Müdürü Abdullah Küçük, Personel ve İdari İşler Şefi Erkan Bayram, Öz Gıda-İş Sendikası Giresun İl Temsilcisi Mustafa Çakır ve İşyeri Sendika Temsilcisi Koca Ali Korucu, 01.08.2018 – 31.07.2020 dönemini kapsayan, toplu iş sözleşmesinde mutabakata vararak, toplu iş sözleşmesini imzaladılar.

Bağıtlanan yeni dönem toplu iş sözleşmesi ile çalışanların ekonomik ve sosyal açıdan kazanımlarının yanı sıra çalışma yaşamı açısından nitelikli bir sözleşme olduğu kaydedildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ