Lezita'dan enflasyonla topyekün mücadele programına destek!

Piliç eti pazarının en büyük markalarından biri olan, Türkiye'nin dört bir yanında sağlıklı ve lezzetli ürünlerini tüketicilerle buluşturan Lezita, enflasyonla mücadele için yürütülen milli dayanışmaya destek veriyor.

Lezita'dan enflasyonla topyekün mücadele programına destek!

Abalıoğlu Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Lezita, enflasyonla mücadele için hazırlanan programa katkıda bulunmak için harekete geçti. Konuyla ilgili açıklama yapan Abalıoğlu Grubu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil şunları söyledi:

"Lezita olarak şimdiye kadar sektörümüzde kazandığımız başarıları, büyüyen Türkiye ekonomisinin bir parçası olarak elde ettik. Ekonomimize olan inancımızla yatırımlarımıza bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğiz. Türkiye'nin büyük bir potansiyel taşıdığına ve hak ettiğimiz güzel günlere en kısa sürede yeniden ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu nedenle ülke çapında adeta bir seferberliğe dönüşen, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na biz de Lezita olarak gönülden destek veriyoruz."

Mustafa Özdil, tüketicilerin alım gücünü desteklemek için Lezita ürünlerine yıl sonuna kadar zam yapmayacaklarını ve fiyatlarda yüzde 10 oranında indirim uygulayacaklarını sözlerine ekledi.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ