Kayseri Şeker yeni fabrikasını açtı

Kayseri Şeker Fabrikasınca günde 250 ton kireç üretecek tamamen yerli imalat olan kireç fabrikasını yeni kampanya dönemi başlangıcında hizmete açıldı.

Kayseri Şeker yeni fabrikasını açtı

Hizmet veren 3 kireç taşı fabrikasının üretimin artması nedeniyle yetersiz kaldığı, yeni fabrikanın büyük bir açığı kapatacağı belirtildi.

500 metreküp kapasite olan yeni fabrikada günde yaklaşık 250 ton kireç üretilmesi planlanıyor. Ayrıca aynı zamanda enerji tasarrufu ve işçilik maliyetlerinin de düşürmesi hedefleniyor.

Açılışa, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu başkanı Turhan Özer, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez, Genel Müdür yardımcıları Sırrı Doğanlı, Kazım Duygulu, Hulusi Yüksel, Kayseri Şeker Fabrikası İşletme Koordinatörü Burak Karaaslan ile çalışanlar katıldı.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ