GÜBRETAŞ'a Yumaklı asaleten atandı

Gübre Fabrikaları TAŞ'de (GÜBRETAŞ) Genel Müdürlük görevine İbrahim Yumaklı asaleten atandı. Yumaklı'nın geçtiğimiz Ekim ayında GÜBRETAŞ'a Genel Müdür Yardımcısı olarak ataması yapılmıştı.

GÜBRETAŞ'a Yumaklı asaleten atandı

Gübre Fabrikaları TAŞ'de (GÜBRETAŞ) Genel Müdürlük görevine İbrahim Yumaklı asaleten atandı.

GÜBRETAŞ'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Kararlarına göre, şirkette Genel Müdürlük görevini vekaleten yürüten Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yumaklı'nın Genel Müdürlüğe asaleten atanmasına karar verildiği kaydedildi.

Ali Yekta Sunar da GÜBRETAŞ'ta Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve getirildi. Sunar, daha önce Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi idi.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 6 Adet Yorum Yapılmış.
11 Mayıs 2017, 11:47

Şaşırdım

Ramazan İrikoğlu
Ayhan olmasın diye pek ayak diredi ama sonunda yapmak zorunda kalmış. Ayhan istemediğine göre düzgün adam olmalı. Kendisini tebrik ediyor başarılar diliyorum
08 Mayıs 2017, 10:22

İSMAİL
HAYIRLI OLSUN...
08 Mayıs 2017, 08:17

CAFER TANK
Yazık çok yazık. NEGMAR la kurum davalık. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Sizin ne yapmak istediğiniz anlaşıldı. Kurumu giderayak KARIŞTIR gelen işin içinden çıkamasın. Ama şuna emin olun BÖYLE GELDİ BÖYLE GİTMEYECEK.
08 Mayıs 2017, 01:02

BattalGazi
Liyakatin bittiği yerde adam kayırma,adam kayırmanın bittiği yerde adaletsizlik,adaletin bittiği yerde zulüm başlar.Ey ''zübükler'' bu dünyanın o makamların sonu yokmu sanıyorsunuz?Çalışın,çabalayın derdiniz Vatan olsun görelim.S Devamı..Liyakatin bittiği yerde adam kayırma,adam kayırmanın bittiği yerde adaletsizlik,adaletin bittiği yerde zulüm başlar.Ey ''zübükler'' bu dünyanın o makamların sonu yokmu sanıyorsunuz?Çalışın,çabalayın derdiniz Vatan olsun görelim.Sorunca Elhamdülillah Müslümanım,Osmanlı gibi olacağız diyorsunuz ama icraatın Cahiliye devri ve Evet Osmanlının çöküş döneminden farkı yok.Sayın Cumhurbaşkanım Artık Kurt gibi olmalısınız,kimseye güvenmemelisiniz!Vatandaşa kulak verip Tarıma el atmalısınız.
07 Mayıs 2017, 23:05

Osman
Tarimdan haberleri okumadan uyuyamıyorum..bugün de koltuk saglam da yarına allah büyüktür
07 Mayıs 2017, 21:13

Bu kurumlardan

Utanıyorum
Olanlara şaşırmıyor; bu ülkeden bu kurumdan ülke tarımının içine düştüğü durumdan utanıyorum.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.