Çiftçinin markası Torku Ülker'e mi satıldı?

'Türkiye'nin Üreten Gücü' sloganı ile bilinen ve bir çiftçi kooperatifi iştiraki olan Konya Şeker'in lokomotif markası Torku'nun satıldığı yönündeki iddialar dün akşam saatlerinde sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Çiftçinin markası Torku Ülker'e mi satıldı?

Dün akşam sosyal medyada bazı hesaplar üzerinden Konya Şeker kuruluşu olan Torku'nun Ülker'e satıldığı yönünde bazı paylaşımlar yapıldı. Ancak bu paylaşımların asılsız olduğu ortaya çıktı. Torku da asılsız bu paylaşımlara resmi Twitter hesabından esprili bir paylaşımla cevap verdi. Torku'nun twitter hesabından yapılan paylaşımda, "İki dakika pancar sulamaya gittik sosyal alem boş durmamış Torku satıldı denmiş. Keşke bir haber edeydiniz" ifadelerine yer verildi.


TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ