Cargill işçisine destek!

Tez-Koop-İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Bülent Çetin, Genel Başkan Danışması Ayhan Kurtuluş Demirer, gençemek Dergisi Editörü M. Hakan Koçak ve Sendikanın örgütlenme uzmanlarından oluşan bir heyet CARGILL Direnişinin 190. Gününde fabrika önünde eylemlerine devam eden CARGILL işçilerine dayanışma ziyaretinde bulundu.

Cargill işçisine destek!

Dayanışma ziyaretinde Tek-Gıda-İş Sendikası Örgütlenme Uzmanı Suat Karlıkaya süreç ile ilgili bilgi verdi. Ardından Tez-Koop-İş Sendikası Genel Başkan Danışmanı Ayhan Kurtuluş Demirer CARGILL İşverenini anayasal haklara ve sendikalaşma hakkına saygı duyurmaya çağırdı.

İşçilik onuruyla terleyen alınlarınızdan teker teker öpüyorum” diyerek sözlerini sonlandıran Demirer, Tez-Koop-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Haydar Özdemiroğlu'nun direnişçi CARGILL işçileriyle aynı duyguları paylaştığını belirterek selamlarını iletti.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ