‘B.O.M Gübre 2’

Gübretaş, B.O.M Gübre ile ilgili gündeme gelen iddialara karşı neden sessiz kalıyor?

‘B.O.M Gübre 2’

GÜBRETAŞ'ın ürün portföyünde bu ürünün benzeri gübreler bulunmasına rağmen neden bir başka gübre çiftçiye satılmak isteniyor? B.O.M'un emsali gübreler 25-30 lira iken bu gübre çiftçiye neden 300-350 liradan satılacak? Çiftçinin bu gübreyi tercih edip etmeyeceği bilinmediği halde parası kooperatiflerden neden peşin tahsil edilmek isteniyor?

Yazının devamını okumak için TIKLAYIN


TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
11 Aralık 2017, 21:05

var var

adnan
var B.O.K diye bir gübre inekten cıkıyor
08 Aralık 2017, 21:59

Valla mi??

25
25 TL gübre örneği nedir acaba alternatif olarak???
07 Aralık 2017, 16:32

Gübre

Ciftci
25 liraya Gübre varsa biz neden göremiyoruz? Emsal ismi verirseniz çok sevineceğim

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.