Aytaç Gıda'da toplu iş sözleşmesinde anlaşmaya varıldı!

Aytaç Gıda ile Öz Gıda-İş Sendikası arasında, 01.07.2018-30.06.2020 tarihleri arasında iki yıl süre ile yürürlükte kalacak toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı.

Aytaç Gıda'da toplu iş sözleşmesinde anlaşmaya varıldı!

Müzakerelere; Yıldız Holding Genel Müdür Yardımcısı Ahmet İnce, Aytaç Gıda Genel Müdürü Erhan Çetin, Yıldız Holding Endüstriyel İlişkiler Müdürü Selçuk Saka, Kıdemli İK Müdürü Ahmet Değer, Tüğis Yetkilisi Mehmet Koçak, Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Çukutli, Genel Başkan Danışmanı Abdulhalik Damar, Ankara Şube Başkanı Hasan Çiloğlu, Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Şahan ve sendika temsilcileri katıldı.

Öz Gıda-İş Sendikasından yapılan açıklamada, 6 Eylül 2018 tarihinde imzalanan sözleşmede emeği geçen herkese, işletmeye ve tüm çalışanlarına çok teşekkür edilerek, sözleşmenin çalışanlara, işletmeye ve sendikaya hayırlı olması temenni edildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ