Atlas Gıda'da toplu iş sözleşmesi sevinci!

Atlas Gıda ile Öz Gıda-İş Sendikası arasında, 01.07.2018-30.06.20120 tarihleri arasında iki yıl süre ile yürürlükte kalacak toplu iş sözleşmesi 5 Eylül 2018 tarihinde imzalanarak yürürlüğe girdi.

Atlas Gıda'da toplu iş sözleşmesi sevinci!

Müzakerelere; Yıldız Holding Genel Müdür Yardımcısı Ahmet İnce, Unlu Mamuller Başkan Yardımcısı Sadettin Atilla, İşletme Müdürü Bora Sağıroğlu, İnsan Kaynakları Müdürü Nazan Kaya, TÜGİS Yetkilisi Mehmet Koçak, Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Çukutli, Genel Başkan Danışmanı Abdulhalik Damar, Gebze Şube Başkanı Ramazan Gülpolat, Şube Başkan Yardımcıları Cumhur Bedeş, Hasan Akgül ve temsilciler katıldı.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Gıda Şirketleri HABERLERİ