Volkan Mutlu Coşkun geri mi dönüyor!

10 Ekim 2017 14:35
BAKANLIK KULİSLERİNDE BU İSİM KONUŞULUYOR
BAKANLIK KULİSLERİNDE BU İSİM KONUŞULUYOR
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında bazı üst düzey atamalarla ilgili kararnamelerin yayınlanması beklenirken, bu konuda bir sürprizin yaşanacağına dikkat çekiliyor. Bakanlık kulislerine göre, eski Bakan Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü yapan, Faruk Çelik döneminde ise görevden alınan eski Müsteşar Yardımcısının yeniden bu göreve getirileceği kaydediliyor. (Not: Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 4
FARUK ÇELİK TARAFINDAN GÖREVDEN ALINMIŞTI
FARUK ÇELİK TARAFINDAN GÖREVDEN ALINMIŞTI
Bakanlık kulislerine göre, geçtiğimiz Şubat ayında dönemin Bakanı Faruk Çelik tarafından görevden alınan Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun'un aynı göreve yeniden atanması bekleniyor.
2 / 4
MEHMET HADİ TUNÇ'UN YERİNE GELECEK
MEHMET HADİ TUNÇ'UN YERİNE GELECEK
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Müsteşarlığa getirilen Mehmet Hadi Tunç'un kararnamesinin yayınlanması beklenirken, Volkan Mutlu Coşkun'un, Tunç'dan boşalan Müsteşar Yardımcılığına getirileceği belirtiliyor.
3 / 4
GÜLDAL'IN KARARNAMESİ GERİ DÖNDÜ
GÜLDAL'IN KARARNAMESİ GERİ DÖNDÜ
Müsteşar Yardımcılığına İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Güldal'ın getirilmesi bekleniyordu. Ancak Güldal'ın kararnamesinin geri döndüğü ifade ediliyor. Güldal'ın yerine eski Bakan Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü ve bir süre Müsteşar Yardımcısı olarak görev yapan Volkan Mutlu Coşkun'un getirileceğine dikkat çekiliyor.
4 / 4

Yorumlar

Toplam 38 Adet Yorum Yapılmış.
25 Ocak 2018, 11:27

sendika

sendika
Hüseyin ÖZTÜRK tocbirsen de gerçek bir değişim olmuşmudur. Hüseyin öztürkün talepleri yeni müşteşar yard. tarafından bizzat takip edilmektemidir.
30 Aralık 2017, 03:51

Siz adam nedir bilmiyorsunuz

Diyarbakırlı
Tarım bakanlığı için çok doğru bir karar yolun açık olsun sayın müsteşarım inşallah rabbimden duam bakan olursunuz bu ülkeye
18 Aralık 2017, 14:59

irkcı olmayın
06 Aralık 2017, 21:12

Adam gibi adam

Stp
Adam gibi adamdır volkan mutlu coşkun tarım Bakanlığı içim bir kazançtır hayırlı oldum sayın müsteşarım Allah a emanet ol Allah’ın dediği olur
05 Aralık 2017, 08:30

Mehdi EKER

osman
Mehdi Eker ve ekibi bu ülkenin gelmiş geçmiş en kötü tarım bakanıydı. Ha 55 ile veterinerleri falan atadığı için seviyorlar tabi..
05 Aralık 2017, 08:25

Tarım Kürtlere zimmetli

İhsan
Sayın Cumhurbaşkanı ne yapmaya çalışıyor. Bu şahıs iyiydi neden aldınız, kötüydü neden yeniden atama yapıyorsunuz. Bir de Bakan doğulu bürokratları doğulu ve kürt mü olmak zorunda. Hani LİYAKAT olacaktı. Seçim yaklaşıyor.
05 Kasım 2017, 12:16

Yine yeniden

Salih
Tarım bakanlığını başarıyla yöneten EKER ve ekibi tekrardan göreve geleceklerdir. Sebebi yok başarılı ekip sadece işleri zor Faruk Çelik in bıraktığı enkazı 2 yılda zor toparlarlar
17 Ekim 2017, 01:44

Yapanın yanına kar kalıyor

Caner Yiğit
Vatandaş ne yapsın ki ? Şikayet ediyor. Ankara'daki ortaklar veya genel müdür değil de deterjan görevi görenler gönderiyor Bülbül gibi öten muhakkikleri işi kapatıp olayı örtüyorlar. Devletin parasını malını imha ediyorlar yi Devamı..Vatandaş ne yapsın ki ? Şikayet ediyor. Ankara'daki ortaklar veya genel müdür değil de deterjan görevi görenler gönderiyor Bülbül gibi öten muhakkikleri işi kapatıp olayı örtüyorlar. Devletin parasını malını imha ediyorlar yine gönderiyorlar muhakkikleri onu da kapatmaya çalışıyorlar. Bırakıyorlar malum bıyıkları sonra onu-bunu kandırıyorlar bir üst makama fırlamak için her türlü numarayı çekiyorlar...Adları ne olursa olsun bence kendiyle, kanunlarla barışık,helali-haramı bilen kişiler gelirse o zaman bir anlam kazanır bu atamalar..Yoksa hikaye..
16 Ekim 2017, 01:59

Yenikapı Ruhu
Milliyetcileri tarim bakanliginda cayci bile yapmazlar arkadasim. Genel mudurlugu nereden gorecekler? Kimlerin mudur yapildigini hepimiz biliyoruz.
15 Ekim 2017, 09:43

TARIMA YAZIK

NE OLACAK TÜRKİYE\'NİN BU HALİ
Bakana atama yaptırmıyorsunuz fakat F.Ç in odacısına çaycısına kadar doldurduğu bakanlık bir odada 9 kişi oturan müşavirler var.Bakan Beye verilen dosyalarla sabit İhale peşinde koşan Bürokratlar bu ülkeye ve millete ALLAH rızas Devamı..Bakana atama yaptırmıyorsunuz fakat F.Ç in odacısına çaycısına kadar doldurduğu bakanlık bir odada 9 kişi oturan müşavirler var.Bakan Beye verilen dosyalarla sabit İhale peşinde koşan Bürokratlar bu ülkeye ve millete ALLAH rızası için acıyın biraz Faruk bey döneminde atanan genel müdürlerin %85 i mhp kökenli bunlar ak partili insanlara zulüm ediyorlar. Kardeşlerimizin çoğu istifa etti yada iftira atılarak kurumdan atıldılar ( fetöcü serefsizler hariç) S.Cumhur Başkanım ellerinizden öperim.Bakanın önünü açın yada Tarımdan anlayan bürokratları atayın.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.