Volkan Mutlu Coşkun geri mi dönüyor!

10 Ekim 2017 14:35
BAKANLIK KULİSLERİNDE BU İSİM KONUŞULUYOR
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında bazı üst düzey atamalarla ilgili kararnamelerin yayınlanması beklenirken, bu konuda bir sürprizin yaşanacağına dikkat çekiliyor. Bakanlık kulislerine göre, eski Bakan Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü yapan, Faruk Çelik döneminde ise görevden alınan eski Müsteşar Yardımcısının yeniden bu göreve getirileceği kaydediliyor. (Not: Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 4
FARUK ÇELİK TARAFINDAN GÖREVDEN ALINMIŞTI
Bakanlık kulislerine göre, geçtiğimiz Şubat ayında dönemin Bakanı Faruk Çelik tarafından görevden alınan Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun'un aynı göreve yeniden atanması bekleniyor.
2 / 4
MEHMET HADİ TUNÇ'UN YERİNE GELECEK
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Müsteşarlığa getirilen Mehmet Hadi Tunç'un kararnamesinin yayınlanması beklenirken, Volkan Mutlu Coşkun'un, Tunç'dan boşalan Müsteşar Yardımcılığına getirileceği belirtiliyor.
3 / 4
GÜLDAL'IN KARARNAMESİ GERİ DÖNDÜ
Müsteşar Yardımcılığına İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Güldal'ın getirilmesi bekleniyordu. Ancak Güldal'ın kararnamesinin geri döndüğü ifade ediliyor. Güldal'ın yerine eski Bakan Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü ve bir süre Müsteşar Yardımcısı olarak görev yapan Volkan Mutlu Coşkun'un getirileceğine dikkat çekiliyor.
4 / 4

Yorumlar

Toplam 31 Adet Yorum Yapılmış.
17 Ekim 2017, 01:44

Yapanın yanına kar kalıyor

Caner Yiğit
Vatandaş ne yapsın ki ? Şikayet ediyor. Ankara'daki ortaklar veya genel müdür değil de deterjan görevi görenler gönderiyor Bülbül gibi öten muhakkikleri işi kapatıp olayı örtüyorlar. Devletin parasını malını imha ediyorlar yi Devamı..Vatandaş ne yapsın ki ? Şikayet ediyor. Ankara'daki ortaklar veya genel müdür değil de deterjan görevi görenler gönderiyor Bülbül gibi öten muhakkikleri işi kapatıp olayı örtüyorlar. Devletin parasını malını imha ediyorlar yine gönderiyorlar muhakkikleri onu da kapatmaya çalışıyorlar. Bırakıyorlar malum bıyıkları sonra onu-bunu kandırıyorlar bir üst makama fırlamak için her türlü numarayı çekiyorlar...Adları ne olursa olsun bence kendiyle, kanunlarla barışık,helali-haramı bilen kişiler gelirse o zaman bir anlam kazanır bu atamalar..Yoksa hikaye..
16 Ekim 2017, 01:59

Yenikapı Ruhu
Milliyetcileri tarim bakanliginda cayci bile yapmazlar arkadasim. Genel mudurlugu nereden gorecekler? Kimlerin mudur yapildigini hepimiz biliyoruz.
15 Ekim 2017, 09:43

TARIMA YAZIK

NE OLACAK TÜRKİYE\'NİN BU HALİ
Bakana atama yaptırmıyorsunuz fakat F.Ç in odacısına çaycısına kadar doldurduğu bakanlık bir odada 9 kişi oturan müşavirler var.Bakan Beye verilen dosyalarla sabit İhale peşinde koşan Bürokratlar bu ülkeye ve millete ALLAH rızas Devamı..Bakana atama yaptırmıyorsunuz fakat F.Ç in odacısına çaycısına kadar doldurduğu bakanlık bir odada 9 kişi oturan müşavirler var.Bakan Beye verilen dosyalarla sabit İhale peşinde koşan Bürokratlar bu ülkeye ve millete ALLAH rızası için acıyın biraz Faruk bey döneminde atanan genel müdürlerin %85 i mhp kökenli bunlar ak partili insanlara zulüm ediyorlar. Kardeşlerimizin çoğu istifa etti yada iftira atılarak kurumdan atıldılar ( fetöcü serefsizler hariç) S.Cumhur Başkanım ellerinizden öperim.Bakanın önünü açın yada Tarımdan anlayan bürokratları atayın.
14 Ekim 2017, 21:46

Değişim şart

Davut
Mehdi Eker'in geri gelme ihtimalinin konuşulması bile güzel. F.Ç. in böyle bir ihtimali bile yok. Mehdi Bakanımız geri dönerse bu son iki yılda tarım üzerinde yapılan tahribatı ancak o ve ekibi düzeltebilir. Ayrıca Son iki yılda beda Devamı..Mehdi Eker'in geri gelme ihtimalinin konuşulması bile güzel. F.Ç. in böyle bir ihtimali bile yok. Mehdi Bakanımız geri dönerse bu son iki yılda tarım üzerinde yapılan tahribatı ancak o ve ekibi düzeltebilir. Ayrıca Son iki yılda bedavadan makam sahibi olan, niteliksiz akraba, okul arkadaşları, Yusufeli eşrafı ve hemşeriler de bir an önce geldikleri yöne gönderilseler artık verdikleri zarar yetti...
14 Ekim 2017, 15:22

daha iyise olabilir

iyi
Baştan değişmesi hataydı,değişim olan kadroların hepsi kötü OLDU.Mehdi eker gitti tarım bitti.Yeni bakanımızdan umutluyuz.Ama bu kadrolarla devam ederse hiç umudumuz kalmayacaktır.
14 Ekim 2017, 11:28

kaybeden garipler arkadaşıma

Memur
Arkadaşım haklısınızda Mehdi Bey geri gelirse yine bölgecilik tavan yapar. Başka nizamettinler gelir. belki eski nizamettini bile aratır. Öz yurdumda garip olmak istemem. Müdür rotasyonu ve paralel yapı meselesine hiç girmeyeceğim. bu n Devamı..Arkadaşım haklısınızda Mehdi Bey geri gelirse yine bölgecilik tavan yapar. Başka nizamettinler gelir. belki eski nizamettini bile aratır. Öz yurdumda garip olmak istemem. Müdür rotasyonu ve paralel yapı meselesine hiç girmeyeceğim. bu nedenler Mehdi beye hayır.
13 Ekim 2017, 15:19

Kalite

Kalite, adamlık, dürüstlük, donanım, tecrübe, insanlık, güleryüz; hepsi ve dahası volkan beyde mevcuttur.İşini layıkıyla yapan değerli bir brokrattır, Görevden alınması hatanın büyüğüydü. Hayırlı olsun, Allah yolunu açık Devamı..Kalite, adamlık, dürüstlük, donanım, tecrübe, insanlık, güleryüz; hepsi ve dahası volkan beyde mevcuttur.İşini layıkıyla yapan değerli bir brokrattır, Görevden alınması hatanın büyüğüydü. Hayırlı olsun, Allah yolunu açık etsin ve böyle donanımlı kişileri diğer birimlerde de görmek istiyoruz.
12 Ekim 2017, 23:32

Ne olacak bu halimiz ?

Serdar Erim
Her bakan değişiminde herkes bazı şeyler ümitlenir.. Bazılarını da hafakanlar basar..Makamımda durabilir miyim ? diye...Bazıları da yeni gelenin nasıl gözüne girebilirim, nasıl etkileyip yerimi korurum veya bir tık daha ileri gidebi Devamı..Her bakan değişiminde herkes bazı şeyler ümitlenir.. Bazılarını da hafakanlar basar..Makamımda durabilir miyim ? diye...Bazıları da yeni gelenin nasıl gözüne girebilirim, nasıl etkileyip yerimi korurum veya bir tık daha ileri gidebilirim..Şu an tam bu resimleri rahatlıkla görebilirsiniz..Hiçbir özelliği olmayan bulunduğu genel müdürlüğü şahsi amaçlarına göre kullanan, okul arkadaşlarına veya meslek taassubuna göre şekillendiren bu genel müdür/müdürler ne süte, ne kırmızı ete ve ne de diğer sorunlara göre politika geliştirdiler, araştırma sonuçları elde ettiler.. Bir ayak oyunudur oynanıyor.. Bakalım bu dilbazlar yine başaracaklar mı ?
12 Ekim 2017, 21:10

tarimci
böyle deneyimli bir yöneticiyi faruk çelik neden görevden alır anlaşılır gibi değil.sonuç ortada
12 Ekim 2017, 21:00

Yanlıştan dönmek.

Samimi
Volkan mutlu coşkun bir markadır. Dürüst güvenilir ne derse o. Yalan yok riya yok onda. Tanıyanlar çok şanslı. Tüm dualar seninle şimdiden hayırlı olsun sayın müsteşarım. Yolun açık olsun.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.