TMO'ya yeni atama

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak Mahsülleri Ofisi Genel Müdür yardımcılığına Ali Akay atandı.


TMO'ya yeni atama

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak Mahsülleri Ofisi ( TMO )Genel Müdür Yardımcılığına Ali Akay'ı atandığı bildirildi. Ali Akay, Türkiye İş Kurumu'nda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken görevden alınmış müşavir olarak atanmıştı.

ALİ AKAY KİMDİR?

1964 yılında Şanlıurfa' da doğan Ali Akay, ilköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Akçakale' de tamamlamıştır. Kral Suud Üniversitesi Arap Dili Enstitüsünden mezunu olan Ali Akay, mezun olduktan sonra yine aynı üniversitesinin Tarih bölümünden mezun olmuştur. 1994-1995 yılları arasında yatılı okulda öğretmenlik, 1997-2012 yılları arasında da müdür yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

2012 ve 2016 yılları arasında da İŞKUR genel müdür yardımcılığı görevini yürütmüştür. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 13 Adet Yorum Yapılmış.
17 Ocak 2018, 08:47

Teşekkürler Tarımdan Haber

Selami Üstün
Sayın Editör Bu güne kadar birçok muhalif mesajlar attım. Zaman zaman bunlar hesaplarına gelenleri yayınlıyorlar diye düşündüm. Ancak hep yanıldım. Belki sonuç alamıyoruz. Ancak bazılarının ipi pazara çıkıyor ve kendilerine çe Devamı..Sayın Editör Bu güne kadar birçok muhalif mesajlar attım. Zaman zaman bunlar hesaplarına gelenleri yayınlıyorlar diye düşündüm. Ancak hep yanıldım. Belki sonuç alamıyoruz. Ancak bazılarının ipi pazara çıkıyor ve kendilerine çeki düzen veriyorlar. Onun için iyi ki varsınız.
16 Ocak 2018, 21:15

Ne olacak?

Kuddisi Belenlioğlu
Bu siteyi Bakanlık yetkilileri takip etmiyor mu? Ciddi iddialar var. İçi yanan, pislik ve haksızlıkları görenler birşeyler yazıyorlar. Özellikle TAGEM’deki problemleri ve yolsuzluk ile usulsüzlükler niye teftişe değerlendirmeye alın Devamı..Bu siteyi Bakanlık yetkilileri takip etmiyor mu? Ciddi iddialar var. İçi yanan, pislik ve haksızlıkları görenler birşeyler yazıyorlar. Özellikle TAGEM’deki problemleri ve yolsuzluk ile usulsüzlükler niye teftişe değerlendirmeye alınmıyor ? Şaşırıyorum….
16 Ocak 2018, 13:41

TMO

Temizlik şart!!!
Sıra 1 numarada ve sonra köklü bir temizlik(Daire başkanından müdürlerine kadar inşallah)
16 Ocak 2018, 08:47

Ehliyet

Liyakat
Cumhurbaşkanı atamalarda liyakat diyor bakanliga liyakat aranmadan sırf urfa li olduğu için atama yapılıyor. Sonra da bu ülkede tarim ve hayvancilik gelişecek deniyor. İşi bilmeyenler atandigi6surece bu ülke gelişmez gelisemez. Yazikla Devamı..Cumhurbaşkanı atamalarda liyakat diyor bakanliga liyakat aranmadan sırf urfa li olduğu için atama yapılıyor. Sonra da bu ülkede tarim ve hayvancilik gelişecek deniyor. İşi bilmeyenler atandigi6surece bu ülke gelişmez gelisemez. Yaziklar olsun. Her yerde haktan hukuktan bahsederek milleti kandirmaya devam ediyor sayin bakan. Ama 2019 a az kaldi. Bu millet herseyi görüyor.
16 Ocak 2018, 00:40

İlk Hedefiniz AKDENİZ..

Patron Çıldırdı.. Kapatıyoruz..!!! Güneydeki İl Müdürünü alana 3 yardımcısı bedava..
15 Ocak 2018, 19:34

Bilip bilmeden konuşmayın Fakıbaba toplam 10 tane Urfalı Bürokrat atadı bunların 1 genel müdür 2 genel müdür yardımcısı diğerleri daire başkanı gibi kadrolar bakın daha önce Faruk çelik aynı gün tüm burokratlari Aldı görevden Devamı..Bilip bilmeden konuşmayın Fakıbaba toplam 10 tane Urfalı Bürokrat atadı bunların 1 genel müdür 2 genel müdür yardımcısı diğerleri daire başkanı gibi kadrolar bakın daha önce Faruk çelik aynı gün tüm burokratlari Aldı görevden atananlardan blr tane Urfalı yoktu kendisi Urfa milletvekili OLMASINA rağmen yüzde 80 Karadeniz kökenliydi neden o zaman böyle yorum yapmadınız
15 Ocak 2018, 19:32

ADANA

Çukurova
Adanaya ilkokul mezunu biri atansa bundan iyi.
15 Ocak 2018, 18:56

Hani liyakat

HDM
Sayin cumhurbaşkanı geçen liyakat diye söylüyordu sanırım ona istinaden gelmiştir
15 Ocak 2018, 12:09

Yavas

Tmo ya takmislar baska kurumlar neden degismiyor?Tagem ne zaman sira gelecek?
15 Ocak 2018, 12:08

Gıda Tarım ve Urfaişleri

Urfa
Gıda Tarım ve Urfaişleri Bakanlığı olduk Sözüm ona adaletli bakan görsün millet hani faruk hani mehdi en adili !!! bu çıktı

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ