Tarıma 10 bin personel için somut adım

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Bakanlığa uzun bir süredir alınması beklenen 10 bin personelle ilgili somut bir adım attı. Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, gıda ve ziraat mühendisi ile veteriner alacaklarını belirterek konuyu bizzat takip edeceğini kaydetti.

Tarıma 10 bin personel için somut adım

'Tarıma Değer Katanlar' yarışması ödül töreninde konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ziraat mühendisi, veteriner hekim, gıda mühendisleri istihdamı için şubat ayında 10 bin 551 kişinin bakanlık ailesine katılmasına yönelik, ilgili kuruluşlara gerekli yazıyı yazdıklarını belirterek, “Bir kez daha yazı gönderdik, konuyu takip edeceğiz” dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
16 Mayıs 2018, 09:30

günler

hayırlı
bencede takip edin sayın bakanım ama sadece alırken değil aldıktan sonrada takip edin. mesela etlik araştırma enstitüsünü takip edin burda çalışanların bir kısmı okumaya gidiyormuş sabah kart basıp, akşam çıkışta kart basıp g Devamı..bencede takip edin sayın bakanım ama sadece alırken değil aldıktan sonrada takip edin. mesela etlik araştırma enstitüsünü takip edin burda çalışanların bir kısmı okumaya gidiyormuş sabah kart basıp, akşam çıkışta kart basıp gidiyorlarmış. böyle bir mesai varsa biz niye kendimizi parçalıyoruz. böyle adamları atın devletten buna müsade edenide atın. ihtiyaç sahipleri devlette çalışsın.
16 Mayıs 2018, 08:12

ATANANLAR TEKRAR TERCIH VERMML

ZIRAAT MUHENDISI
DSI, TARIM KERDO KOOPERATİFI VE DGIER KAMU KURUMLARINA ATANAN ARKADAŞLAR TEKRAR TEECIH YAPMAMASI LAZIM BU SEKILDE HEM KENDI KURUMLARINA YAZIK.EDERLER HEMDE BU KADAR SÜRE BEKLEYEN ARKADAŞLARINI MAĞDUR EDERLER.ACILEN BU KONU GORUSULMELI BAKANA ILE Devamı..DSI, TARIM KERDO KOOPERATİFI VE DGIER KAMU KURUMLARINA ATANAN ARKADAŞLAR TEKRAR TEECIH YAPMAMASI LAZIM BU SEKILDE HEM KENDI KURUMLARINA YAZIK.EDERLER HEMDE BU KADAR SÜRE BEKLEYEN ARKADAŞLARINI MAĞDUR EDERLER.ACILEN BU KONU GORUSULMELI BAKANA ILETILMELI.TKK ÇALIŞANLAR DA HAL.YEMEMELI ZATEN KADROLU GIBI BIR.STATUDELER DAHA NE ISITIYORLAR ACABA ????

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ