Tarım Bakanlığı'ndan 93 personel ihraç edildi!

Resmi gazetede yayımlanan 3 yeni KHK ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 93 personel meslekten ihraç edildi.

Tarım Bakanlığı'ndan 93 personel ihraç edildi!

Olağanüstü Hal (OHAL) kasamında çıkarılan 3 yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 93 kişi ihraç edildi.

Tarım Bakanlığı'ndan ihraç edilen personeller şunlar:

Yorumlar

Toplam 10 Adet Yorum Yapılmış.
10 Ocak 2017, 17:06

Darısı diğer hainlere !

mahmut
Sayın Bakanım ALLAH doğrularla beraberdir.Darısı Tarım Kredi Kooperatiflerinde daha çok yolsuzlar var özellikle iştiraklerde ki sömürgecilerde kesinlikle araştırılmalı, gününü gün eden yolsuzlukla işini yürüten hainler var onlar Devamı..Sayın Bakanım ALLAH doğrularla beraberdir.Darısı Tarım Kredi Kooperatiflerinde daha çok yolsuzlar var özellikle iştiraklerde ki sömürgecilerde kesinlikle araştırılmalı, gününü gün eden yolsuzlukla işini yürüten hainler var onlarında sonunu görürüz inş.Şerefli,namuslu yöneticiler umarım Kuruma ve İştiraklere atanır....ALLAH yardımcınız olsun....
10 Ocak 2017, 11:23

İadeler gecikti

Ahmet
İhraçlar yapıldı ama iadeler halen yapılmadı. Suçsuz insanları daha fazla mağdur etmenin anlamı yok.
09 Ocak 2017, 07:32

müdürlere sakın dokunmayın. sonra sendikacı geçinenler kahrından ölür. hepsinin foyası ortaya çıkar.
08 Ocak 2017, 17:13

CL
Nitelikli TMO senin tuzun kuru belli...
08 Ocak 2017, 12:44

malumlar birbirini koruyor

Mersi
Alınanlara değil alınmayanlara itirazım var. Bu listeleri kim yapıyor? Devedişi gibi paralelcileri pkklılar hala makam işgal ediyor. Bankamatik memuru terör sevicileri il müdürlüklerinde kim koruyor. Sözde sendikacılara ve fetullaçı m Devamı..Alınanlara değil alınmayanlara itirazım var. Bu listeleri kim yapıyor? Devedişi gibi paralelcileri pkklılar hala makam işgal ediyor. Bankamatik memuru terör sevicileri il müdürlüklerinde kim koruyor. Sözde sendikacılara ve fetullaçı müdürlere neden dokunulmuyor.
08 Ocak 2017, 08:18

Nitelikli Tmo

Haktanyana
Sayın kardeşlerim madem ihraç olarak haksızlığa uğradığınızı iddia ediyorsunuz gidin mahkemelere başvurun dilekçe verin,suçsuzsanız gereği yapılır.Ama bu kadarda hakkımız da hakkımız yazıp durmayın.İlla ki memur olacaksını Devamı..Sayın kardeşlerim madem ihraç olarak haksızlığa uğradığınızı iddia ediyorsunuz gidin mahkemelere başvurun dilekçe verin,suçsuzsanız gereği yapılır.Ama bu kadarda hakkımız da hakkımız yazıp durmayın.İlla ki memur olacaksınız diye bir kaide yok,her branştan binlerce genç okuyor ve işsiz.Yüksek puan almalarına rağmen kadro açılmıyor.Masumiyet edebiyatı yapmayın eğer Allah a inanıyorsanız korkacak birşey yok demektir.Pırıl pırıl mühendisinden teknisyenine gençler de okudular,okuyorlar ama nasip olmuyor.Eğer suçsuzsanız er yada geç aklanırsınız,yoksa gidip ekmeğinizi herkes gibi özelde çıkaracaksınız.Yinede dualarımız tüm Mazlumlar için.
08 Ocak 2017, 02:27

tarımcı
bakanlıkta ve ilgili kurumlardaki pkk lılara daha dokunulmayacakmı alenen destekleyenler face de paylaşımlarda bulunanlar vardı.
08 Ocak 2017, 00:26

TKDK

Safi Bayrak
TKDK halen paralelciler korunuyor KHK beklenmeden ihraç edilenler uyduruk ve geçmişi fetö ile bağlantılı olan komisyonca göreve geri iade edildiler. Sonrasında bir çoğunda bylook egle banka, eşi bylook u yazan, babası yönetici, abisi ü Devamı..TKDK halen paralelciler korunuyor KHK beklenmeden ihraç edilenler uyduruk ve geçmişi fetö ile bağlantılı olan komisyonca göreve geri iade edildiler. Sonrasında bir çoğunda bylook egle banka, eşi bylook u yazan, babası yönetici, abisi üst duzey, ablası bölge sorumlusu çıktı ne oldu polis bastı kurumu aldı götürdü. Antalyalinin yapamadığını ve yapmadığını devlet yaptı. Bence bu yönetimi değil KHK yapılan eklemek lazım. Fetö cu kadar fetö sevenlerler ile dolu TKDK kim verecek bunun hesabını Cimere dahi yazıldı. Bakan bey biliyor kimlerin geri kazanılması için kendisine yalvarildigini. Üstü kapanmasın lütfen PKK kılar ve FETÖ cüler TKDK halen misket oynuyor bizde aval aval izliyoruz. Tarih koruyanlarinda bir gün defterini Dürer RTE bir gelsin.
07 Ocak 2017, 11:15

Hele şükür

Ahmet Üstün
Listede herkesçe pkk'lı oldukları yıllardır bilinenlerin de olduğunu görmek sevindirici Devamını da bekliyoruz Devamını bekliyoruz
07 Ocak 2017, 10:56

Hakimiz yenmesin

Nitelikli tmo
Sayın bakanımız her zaman sizin ve devletimizin arkasındayız 15 temmuz vatan haini saldırisina gereken dersi sokaklara çıkarak verdik ve daha sonra sokakta nöbet tuttuk ne kadar vatan haini feto teror orgutu varsa vatana ihanet eden idam edi Devamı..Sayın bakanımız her zaman sizin ve devletimizin arkasındayız 15 temmuz vatan haini saldırisina gereken dersi sokaklara çıkarak verdik ve daha sonra sokakta nöbet tuttuk ne kadar vatan haini feto teror orgutu varsa vatana ihanet eden idam edilsin bu kış aylarında haksız yere işsiz kaldık kadro maddesi güvenerek kpps hazırlanmadan girdik 283 kişi bizide soruşturmadan geçirin suçu günahı olmayanları geri alın ne feto ne terör örgütü gruplar bu vatanı bolemezler gerekirse yine taklarin altına yatarız nöbet tutariz ve canınızı feda ederiz bu vatan uğruna REİS yanındayız yaşın yanında kuru yanmasin ALLAH var ve yardımcımız olsun

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ