Tarım Bakanlığı’nda revizyon!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda bugünlerde hareketli günler yaşanıyor. Bakanlıkta geniş çaplı bir revizyon yapılması bekleniyor. Yapılacak revizyonda çalışmalara ayak uyduramayan bazı üst düzey bürokratlar görevden alınacak, bazıları da yer değiştirecek.

Tarım Bakanlığı’nda revizyon!

ÖZEL HABER

Kabinede revizyon beklentisi artarken, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda da hareketli günler yaşanıyor. Hareketlilik dün özellikle hat safhaya çıkarken, Bakanlık kulisleri geniş çaplı bir revizyon beklentisi ile çalkalanıyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in çalışmalara ayak uyduramadığı gerekçesiyle önemli bir revizyona gideceği kaydediliyor. Revizyon kapsamında bazı genel müdürler görevden alınacak, bazılarının da yeri değiştirilecek. Daire başkanlarının da bu revizyondan nasibini alacağı ifade ediliyor.

Görevden alınacak isimlerin arasında üst düzey bürokratların bulunması dikkat çekiyor.

TARIMDAN HABER


Yorumlar

Toplam 28 Adet Yorum Yapılmış.
09 Şubat 2017, 21:27

Ankara taşra sn bakanim.

Sedef
Es durumundan kurum değişikligi yaptım gelmez olaydim . Bir kurum bu kadar mi cahil insani bir araya nasil toplamis. emeklilik geleni gönder in gitsin tasralar ile ilgilenen lütfen bakanim umudumuz sizsiniz. Eğitim şart müdürler yemeyi sevi Devamı..Es durumundan kurum değişikligi yaptım gelmez olaydim . Bir kurum bu kadar mi cahil insani bir araya nasil toplamis. emeklilik geleni gönder in gitsin tasralar ile ilgilenen lütfen bakanim umudumuz sizsiniz. Eğitim şart müdürler yemeyi seviyor egolari tavan yapmış acil tasralara bakanim bir el atin lütfen. Ve emekliliği i çokta n geçmiş artik nine diyeceğim torun torba sahibi kişiler ve eski eski örümcek zihniyet ler var Yeni sistem geldi yazismalar da beddua edenler var inanin gitsin bu yazisma sistemi diyen ler var:) yeniligi asla kabul etmedikleri gibi yerimden olacagim diye yeni geleni istemeyen zihniyet gitsin. Pırıl pırıl genclerimiz gelsin. Taze kan gelsin.
15 Ocak 2017, 19:20

Faciaya önlem

Adil
Geçenlerde istanbul Zeytinburnu'nda güvenlik açısından boşaltılan ve boş olan apartmanın yıkılması akıllara 2 yıldır siirt tarim il Müdürlüğü Lojmanları geldi şu boş durumda yarın yikildiginda doğacak facianın musebbebleri n Devamı..Geçenlerde istanbul Zeytinburnu'nda güvenlik açısından boşaltılan ve boş olan apartmanın yıkılması akıllara 2 yıldır siirt tarim il Müdürlüğü Lojmanları geldi şu boş durumda yarın yikildiginda doğacak facianın musebbebleri nasıl hesap verecek Lojmanları başoltan il müdürü hiç bir önlem almayip doğacak tehlikeden sorumludur kamuoyuna duyrulur
14 Ocak 2017, 18:05

Körler sağırlar

AKdeniz
Sözde sendikacılardan ve bunların müdürlerinden ne zaman kurtulacağız.
10 Ocak 2017, 21:21

Tutarsiz

Mehmet
Tren yolu düz gider bizde viraj yok düzgün ol bizde devrik cümleler Gerçekçi dir evliyalar diyarı siirtimize iyi yönetecek İdareciler gerekir bize bavulu hazır tren yolcusu gerekmez.
10 Ocak 2017, 13:05

TUTARLI OL

MEHMET
Bana ismini yaz diyosun ben senin yaptığın gibi devrik cümle kullanarak ayak izimikaybetmeye çalışmıyıorum..herkes herşeyi çok iyi biliyor..Bak Mevlana NE güzel söylemiş "Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da Devamı..Bana ismini yaz diyosun ben senin yaptığın gibi devrik cümle kullanarak ayak izimikaybetmeye çalışmıyıorum..herkes herşeyi çok iyi biliyor..Bak Mevlana NE güzel söylemiş "Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına."
09 Ocak 2017, 18:56

Normal...
kabine değişmeden önce faruk çelik giderayak revizyon yapacak anlaşılan.Yeni gelen bakanda tekrar bir revizyon yapar.Bu böyle sürer gider memlekette...
09 Ocak 2017, 18:09

Gerçekçi ol

Sistemli mehmet
Eğer senin adaletin varsa eğer Vicdanın varsa eğer duzgunsen ismi gerçek yazarak kendini aciklabilirsin yeter artık siirttin cifcisi vatandaşı kamu personeli senden ne çektiği yüzyüze bütün yaptığın haksızlık ve yanlışları Erkek Devamı..Eğer senin adaletin varsa eğer Vicdanın varsa eğer duzgunsen ismi gerçek yazarak kendini aciklabilirsin yeter artık siirttin cifcisi vatandaşı kamu personeli senden ne çektiği yüzyüze bütün yaptığın haksızlık ve yanlışları Erkekçe soylebilecek hakliligimiz vede sahitlerimiz vardır
08 Ocak 2017, 23:42

Siirttin sesi

Cemil
2 ci kez müfettiş soruşturması geçiren siirt tarim il Müdürlüğü de neler oluyor
08 Ocak 2017, 21:48

yolun sonu

reis yalnız
Tarım bakanımız ve Günay kaya hemşeri olabilir ama bakanımız Günayı korumuyor korumaz.
08 Ocak 2017, 12:27

GENEMİ SİTEM...

MEHMET
UNUTMAYIN "EN MÜKEMMEL ADALET VİCDANDIR" BU ŞEKİLDE BİR YERE VARILMAZ İFTİRA İLE GIYBET İLE VARSA Bİ PROBLEMİNİZ BUNU YÜZ YÜZE DİLE GETİRMENİZ DAHA MAKUL BİR ÇÖZÜM OLUCAKTIR...BU GÖREVDEN ALINSIN BU GİTSİN DİYE SÖYLEYEN ARKA Devamı..UNUTMAYIN "EN MÜKEMMEL ADALET VİCDANDIR" BU ŞEKİLDE BİR YERE VARILMAZ İFTİRA İLE GIYBET İLE VARSA Bİ PROBLEMİNİZ BUNU YÜZ YÜZE DİLE GETİRMENİZ DAHA MAKUL BİR ÇÖZÜM OLUCAKTIR...BU GÖREVDEN ALINSIN BU GİTSİN DİYE SÖYLEYEN ARKADAŞLAR BU ŞEKİL HEM DOĞRU DEĞİL HEMDE ETİK DEĞİL,GEÇENLERDE SOSYAL MEDYADA Bİ PAYLAŞIMIM VARDI "YOĞUN BAKIMA GİRMEDEN BİLİNCİ KAPALI Bİ SÜRÜ İNSAN VAR DEMİŞTİM....HAKSIZ DEĞİLMİŞİM

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.