Tarım Bakanlığı'nda Atamalar Netleşme Başladı

29 Ocak 2016 13:11
TARIMDA ATAMALAR NETLEŞMEYE BAŞLADI
ÖZEL HABER / Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda görevden almaların ardından yerine yapılacak atamalar da netleşmeye başladı.
1 / 6
İŞTE ATANACAK İSİMLER
Tarımdan Haber'in edindiği bilgilere göre Et ve Süt Kurumu, TMO ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü'ne atanacak isimler netleşti.
2 / 6
ET ve SÜT KURUMU'NA YILMAZ BEKLENİYOR
Buna göre; Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü'ne Bakanlık Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünal Yılmaz'ın,
3 / 6
TAGEM'E BEYAZGÜL
Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü'ne Müslüm Beyazgül'ün
4 / 6
TMO'YA KARAYAMA
TMO Genel Müdürlüğü'ne ise Ayhan Karayama'nın atanmasına kesin gözle bakılıyor.
5 / 6
BU İSİMLER GÖREVDEN ALINMIŞTI
Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Kasım Piral, TMO Genel Müdürü Mesut Köse ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Masum Burak görevlerinden alınmıştı.
6 / 6

Yorumlar

Toplam 105 Adet Yorum Yapılmış.
16 Ağustos 2017, 10:07

Faruk Çelik ve ekibi

Ali
Bunlar gittiya kim gelirse gelsin kimseye kalmaz arkadaşlar gelen gider bizler gibi geldik ve gideceğiz fani dünya boş işler iyi olalım
14 Ağustos 2017, 12:00

Eski

KanuN
Eski haberleri yeni haber algısı yaratarak yayınlayacağınıza, bildikleriniz ya da duyduklarınızı paylaşırsanız ilkeli bir yayın yapmış olursunuz. Ama bir konu var ki evet yeni görevden almalar ve atamalar çok yakın. Kim bilir belki Devamı..Eski haberleri yeni haber algısı yaratarak yayınlayacağınıza, bildikleriniz ya da duyduklarınızı paylaşırsanız ilkeli bir yayın yapmış olursunuz. Ama bir konu var ki evet yeni görevden almalar ve atamalar çok yakın. Kim bilir belki yarın belki yarından da yakın...
12 Ağustos 2017, 21:48

Insallah

Halil kasapoglu
Uyanık site yöneticisi. .bu adamlar gelsin de bizim işimiz olsun diye yazmiyorsunda yok şu isimler netleşti diyorsun...çok cakalsin site yöneticisi cok...sark kurnazı seni...yemezler. ..
22 Şubat 2017, 15:27

tkdk

muhamed
mili seferberlik ilan eden sayin cumhurbaskanimiz gece gündüz demeden uyumadan çalışıyor bes kurus bu ulkeye yatirim getirebilmek icin ama ahmet antalyali bey 50 milyon euroyu ulkemizden abeye yoladi bunun hesabi sorulmiyacakmi sayin bakanim Devamı..mili seferberlik ilan eden sayin cumhurbaskanimiz gece gündüz demeden uyumadan çalışıyor bes kurus bu ulkeye yatirim getirebilmek icin ama ahmet antalyali bey 50 milyon euroyu ulkemizden abeye yoladi bunun hesabi sorulmiyacakmi sayin bakanim sanirim sayin cumhur baskanimin bundan haberi yok
21 Şubat 2017, 22:44

tkdk

muhamed
50 milyon euroyu abye iade eden ahmet antalyali ve ekibi orda oldugu mudetce hic bi samimiyete inanmiyorum
16 Ağustos 2016, 13:52

Nitelikli personel

Abdulmecit AKPINAR
Sayın Genel Müdürüm; TMO bünyesinde Nitelikli personel adı altında alınıp çalıştırılanların büyük bir kısmı Genel Müdürlüğümüzden hiç kimseyi tanımıyor ve hatta görmemiş bile. İçlerinde pırlanta gibi gençler var ve i Devamı..Sayın Genel Müdürüm; TMO bünyesinde Nitelikli personel adı altında alınıp çalıştırılanların büyük bir kısmı Genel Müdürlüğümüzden hiç kimseyi tanımıyor ve hatta görmemiş bile. İçlerinde pırlanta gibi gençler var ve işlerinin de ehli. Personel sıkıntısı çektiğimiz bu dönemde nitelikli personelin işlerine devamı belki onların lehine, ama bence daha çok TMO'nun lehinedir. Bir FETÖ varsayımı veya vehmi ile bunları tamamen defterden silmeyelim. Saygılarımla.
03 Ağustos 2016, 07:21

Mehdi eker

Yirld
Mehdi eker neden hala duruyor. Adam cumhurbaşkanı ve Başbakanın yaşında geziyor halen anlamadilar mi bunun ne olduğunu. Tarımı bu hale getiren o
14 Temmuz 2016, 00:18

hassasiyet

gerçekler acıdır
bir diyarbakırlı tarım personeli olarak diyorumku tarımda ki diyarbakırlı genel müdür, daire başkanları il müdür yardımcıları vs derhal görevden alınmalı diyarbakır ilinde üstteki diyarbakırlı kadroya güvenerek il müdürlüğ Devamı..bir diyarbakırlı tarım personeli olarak diyorumku tarımda ki diyarbakırlı genel müdür, daire başkanları il müdür yardımcıları vs derhal görevden alınmalı diyarbakır ilinde üstteki diyarbakırlı kadroya güvenerek il müdürlüğüne palas otele çevirdiler üstten biri aramazsa tayin yok diyen idareyle tarım nasıl gelişir siz düşünün...
12 Temmuz 2016, 08:31

Sonlarını görmek istiyoruz.

yahya bakır
Sayın Bakanım,Sayın Genel müdürüm artık Tarım Kredide irfan zatı muhterem efendilerin atadığı hiç kimseyi görmek istemiyoruz.Hepsini görevden almanızı, temiz insanlara bırakmanızı temenni ediyoruz vicdanlı insanların ekmeğiyle Devamı..Sayın Bakanım,Sayın Genel müdürüm artık Tarım Kredide irfan zatı muhterem efendilerin atadığı hiç kimseyi görmek istemiyoruz.Hepsini görevden almanızı, temiz insanlara bırakmanızı temenni ediyoruz vicdanlı insanların ekmeğiyle oynayaman insan evladı olan kişiler istiyoruz ve sizi çok seviyoruz.Adamlar tutuşmuşlardı şimdi rahat rahat oturuyorlar artık sonlarını görmek istiyoruz biran evvel inşallah beter olun hepiniz.....
10 Temmuz 2016, 22:48

AK PARTİYLE ALAKASI OLMAYANLAR, PARALELCİ OLANLAR İŞGAL ETTİKLERİ MAKAMLARDAN GİTSİNLER ARTIK. TEMİZ BİR BAKANLIK İSTİYORUZ. BAKANIMIZDAN ÇOK MEMNUNUZ. TARIIMI DÜZELTECEK TEK KİŞİ ALLAHIN İZNİYLE.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.