Tarım Bakanlığı'nda Atamalar Netleşme Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda görevden almaların ardından yerine yapılacak atamalar da netleşmeye başladı.

Tarım Bakanlığı'nda Atamalar Netleşme Başladı

Tarımdan Haber'in edindiği bilgilere göre Et ve Süt Kurumu, TMO ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü'ne atanacak isimler netleşti.

Buna göre; Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü'ne Bakanlık Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünal Yılmaz'ın, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü'ne Müslüm Beyazgül'ün ve TMO Genel Müdürlüğü'ne ise Ayhan Karayama'nın atanmasına kesin gözle bakılıyor.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Kasım Piral, TMO Genel Müdürü Mesut Köse ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Masum Burak görevlerinden alınmıştı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 109 Adet Yorum Yapılmış.
17 Temmuz 2018, 15:21

anlamıyorum

neden
neden bu iki (2) yıllık haberi ana sayfaya taşıdınız. işiniz gücünüz algı oluşturmak...
01 Aralık 2017, 23:20

faruk çelik gidince

maruf
ceketimi alır, giderim diyenler...
01 Aralık 2017, 23:18

tkk gn md\'lüğü

arif
Gn Mdrlük değil, sanki taşra ilçe teşkilatı gibi idare ediliyor...
10 Kasım 2017, 10:11

Bu bakanlıktan herkes gider fettulaçılar gitmez. fettullaçı müdürler ise hiç gitmez. fotograf bu.
16 Ağustos 2017, 10:07

Faruk Çelik ve ekibi

Ali
Bunlar gittiya kim gelirse gelsin kimseye kalmaz arkadaşlar gelen gider bizler gibi geldik ve gideceğiz fani dünya boş işler iyi olalım
14 Ağustos 2017, 12:00

Eski

KanuN
Eski haberleri yeni haber algısı yaratarak yayınlayacağınıza, bildikleriniz ya da duyduklarınızı paylaşırsanız ilkeli bir yayın yapmış olursunuz. Ama bir konu var ki evet yeni görevden almalar ve atamalar çok yakın. Kim bilir belki Devamı..Eski haberleri yeni haber algısı yaratarak yayınlayacağınıza, bildikleriniz ya da duyduklarınızı paylaşırsanız ilkeli bir yayın yapmış olursunuz. Ama bir konu var ki evet yeni görevden almalar ve atamalar çok yakın. Kim bilir belki yarın belki yarından da yakın...
12 Ağustos 2017, 21:48

Insallah

Halil kasapoglu
Uyanık site yöneticisi. .bu adamlar gelsin de bizim işimiz olsun diye yazmiyorsunda yok şu isimler netleşti diyorsun...çok cakalsin site yöneticisi cok...sark kurnazı seni...yemezler. ..
22 Şubat 2017, 15:27

tkdk

muhamed
mili seferberlik ilan eden sayin cumhurbaskanimiz gece gündüz demeden uyumadan çalışıyor bes kurus bu ulkeye yatirim getirebilmek icin ama ahmet antalyali bey 50 milyon euroyu ulkemizden abeye yoladi bunun hesabi sorulmiyacakmi sayin bakanim Devamı..mili seferberlik ilan eden sayin cumhurbaskanimiz gece gündüz demeden uyumadan çalışıyor bes kurus bu ulkeye yatirim getirebilmek icin ama ahmet antalyali bey 50 milyon euroyu ulkemizden abeye yoladi bunun hesabi sorulmiyacakmi sayin bakanim sanirim sayin cumhur baskanimin bundan haberi yok
21 Şubat 2017, 22:44

tkdk

muhamed
50 milyon euroyu abye iade eden ahmet antalyali ve ekibi orda oldugu mudetce hic bi samimiyete inanmiyorum
16 Ağustos 2016, 13:52

Nitelikli personel

Abdulmecit AKPINAR
Sayın Genel Müdürüm; TMO bünyesinde Nitelikli personel adı altında alınıp çalıştırılanların büyük bir kısmı Genel Müdürlüğümüzden hiç kimseyi tanımıyor ve hatta görmemiş bile. İçlerinde pırlanta gibi gençler var ve i Devamı..Sayın Genel Müdürüm; TMO bünyesinde Nitelikli personel adı altında alınıp çalıştırılanların büyük bir kısmı Genel Müdürlüğümüzden hiç kimseyi tanımıyor ve hatta görmemiş bile. İçlerinde pırlanta gibi gençler var ve işlerinin de ehli. Personel sıkıntısı çektiğimiz bu dönemde nitelikli personelin işlerine devamı belki onların lehine, ama bence daha çok TMO'nun lehinedir. Bir FETÖ varsayımı veya vehmi ile bunları tamamen defterden silmeyelim. Saygılarımla.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ