Tarım Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına beklenen atama!

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü yapan, yine eski Bakan Faruk Çelik döneminde ise görevden alınan eski Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun, yeniden bu göreve atandı.

Tarım Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına beklenen atama!

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü yapan, yine eski Bakan Faruk Çelik döneminde ise görevden alınan eski Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun, yeniden bu göreve atandı.

Tarımdan Haber olarak yaklaşık iki ay önce gündeme getirdiğimiz atamayla ilgili kararname ise bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

KİM GÖREVDEN ALINACAK?

Volkan Mutlu Coşkun'un müsteşar yardımcısı olarak atanması, bu görevi vekaleten yürüten iki isimden birisinin görevden alınmasını gündeme getirdi. Buna göre Müsteşar Yardımcılığını vekaleten yürüten Hasan Özlü ya da Durali Koçak'ın görevlendirmesine son verilecek.

BAKANLIK MÜŞAVİRLİĞİNE ATANDI

Diğer yandan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Özel Kalem Müdürlüğünü yürüten İbrahim Halil Akbaş da Bakanlık müşavirliğine atandı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 15 Adet Yorum Yapılmış.
10 Aralık 2017, 20:39

Gıda kontrol

Çanakkale
Gıda kontrol laboratuvar müdürlüğüne veteriner hekim atandı
07 Aralık 2017, 01:37

Özel kalem

Ottoman
Sayın bakan özel kalemini neden müşavir yapmış o da direk müsteşar yardımcısı yapsaymış ya yaptığı atama haksızlık değil mi halil beye.
06 Aralık 2017, 22:06

Adam gibi adam geldi
Volkan bey adam gibi adam faruk celik doneminde haksiz olarak gorevden alinmisti ama adelet yerini buldu tekrar basarilarinizin devamini diliyorum
06 Aralık 2017, 12:27

Yorum

Yorumcu
O gelmiş bu gitmiş değişiklikler merkezin üst tarafinda yapılıyor. Sadece merkezde demekki perifer de herşey mükemmel, il müdürleri de gözden gecirilmeli unutmayın erken teşhis hayat kurtarır. Palyatif çözümlerle sonuca varilmaz. De Devamı..O gelmiş bu gitmiş değişiklikler merkezin üst tarafinda yapılıyor. Sadece merkezde demekki perifer de herşey mükemmel, il müdürleri de gözden gecirilmeli unutmayın erken teşhis hayat kurtarır. Palyatif çözümlerle sonuca varilmaz. Değişim çevreden merkeze olur.
06 Aralık 2017, 11:54

Degisime devam

Ahmet
Degisimin yapilacagi kurumlar arasinda sira tagememi geliyor,umarim dogrudur.Biz istemiyoruz onu ve onun sectigi mudurleri.Sanirsiniz hint kumasi bir turlu birakmiyor.Basarisizlar konusunda tavan yapti.Konusmada cok usta lakin.Bir konusmaya baslasin Devamı..Degisimin yapilacagi kurumlar arasinda sira tagememi geliyor,umarim dogrudur.Biz istemiyoruz onu ve onun sectigi mudurleri.Sanirsiniz hint kumasi bir turlu birakmiyor.Basarisizlar konusunda tavan yapti.Konusmada cok usta lakin.Bir konusmaya baslasin sanirsiniz dunyayi kesfetti:)
06 Aralık 2017, 08:59

BU NE ŞİMDİ !

YAV ARKADAŞ
Bu bürokrat kararnemelerini kımler imzaladı ve hangi gerekçe ile alındı ve yine kimlerin imzası ile geri geldi ?neler dönüyor anlamış değiliz bu arkadaş çok başarılı ise neden görevinden alındı ve tekrar atandı yukarlarda nele Devamı..Bu bürokrat kararnemelerini kımler imzaladı ve hangi gerekçe ile alındı ve yine kimlerin imzası ile geri geldi ?neler dönüyor anlamış değiliz bu arkadaş çok başarılı ise neden görevinden alındı ve tekrar atandı yukarlarda neler dönüyor gerçekten çok merak ediyoruz bu ülkede brokrak kıtlığı mı var aynı isimler gidip gidip geliyor tarım bakanlığı futbol federasyonuna döndü resmen kim kimi transfer ediyor nasıl ediyor kim kimin menejeri :) alak bulak olduk resmen
06 Aralık 2017, 08:52

ÖZEL KALEMDEN MÜSTEŞAR YRDM!NA

serhat
Yazık o bürokrasiye yıllarını vermiş insanlar yerine özel kalem üzerinden müsteşar yardımcılığına yapılan atamalar?özel kalem olmanın kriterleri nedir?hangi beceri-yetenek-sınav gerektirir
05 Aralık 2017, 23:19

Adam

Hosgeldin sayin mustesarim Allah yolunu bahtini acik etsin. Adam gibi adam. Faruk celik seni alarak sacmalamisti dusmanlik yapip hak yemisti, adalet tecelli etti. Bu bakanlik boylesi duzgun ve kaliteli insanlarla yol alabilir.
05 Aralık 2017, 21:35

Yazık

Yeter
Faruk çeliğin yaptığı en iyi işti bu adamı almak,bu adamdan tarım bakanlığına hayır gelmez onun için YAZIK
05 Aralık 2017, 17:41

İ HALİL AKBAŞ

şahin
İ HALİL AKBAİ DENİLEN KİŞİ TARIM BAKANLIĞINDA KAÇ SAAT MESAİ YAPMIŞKİ??BU ARKADAŞ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEİRDE FAKIBABA BAŞKANKEN ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞMIYORMUYDU BU NE HIZ???

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ