Tarım Bakanı Pakdemirli: İlk toplantıyı gerçekleştirdi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ilk mesai gününde bakanlık çalışanları ile bir araya geldi. Pakdemirli, yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında Bakanlık bürokratlarından bilgi aldı.

Tarım Bakanı Pakdemirli: İlk toplantıyı gerçekleştirdi

Bakanlık'ta gerçekleştirilen toplantıda birimler, yaptıkları sunumlarla detaylı bilgilendirmelerde bulundular. Çalışmalar ve projeler hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda konuşan Bakan Pakdemirli, tarım, orman ve su konularının ülkemiz ve vatandaşlarımız için çok önemli olduğuna vurgu yaparak bu alanlarda Bakanlığın hedeflerinin yükseltilmesi gerektiğini dile getirdi.

Pakdemirli, ülke topraklarının çok verimli olduğunu belirterek şunları söyledi: "Önceki bakanlarımız, tarım ve ormancılık alanlarında sizlerle birlikte bir ekip halinde çok değerli ve başarılı işler yapmışlar. Ülke olarak önümüzde yeni bir dönem var. Bu dönemde bizler, daha önceden ortaya konmuş başarıların üzerine yeni başarılar ekleyerek geldiğimiz noktayı daha ileriye taşıyacağız. Bakanlık bürokratlarımızla, bütün çalışanlarımızla el ele vererek tarım ve ormancılık politikalarımızı 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda daha da geliştireceğiz."

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
21 Temmuz 2018, 16:05

Bahsettiginiz o il muduru gorevden alınmadan nasıl asil daire baskanı yapılır kendi demesine gore asil daire baskanı olarak atanmıs bu kafaları daha cok karıstırmakta emekli biri olarak duyunca bende hayretler icinde kaldım
14 Temmuz 2018, 12:16

Muşettişler nerede ?

Sayın bakanın
Koca bir il de onlarca personel hapiste yolsuzluk yüzünden ve oranın il müdürü Apar topar tarım reformuna daire başkanı yapıldı soruşturma durduruldu Araştırılsın lütfen başarısız olan ve kurumunda dönen dümenlere kayıtsız ola Devamı..Koca bir il de onlarca personel hapiste yolsuzluk yüzünden ve oranın il müdürü Apar topar tarım reformuna daire başkanı yapıldı soruşturma durduruldu Araştırılsın lütfen başarısız olan ve kurumunda dönen dümenlere kayıtsız olan bir müdür neden daire başkanı yapılır hemde seçim öncesinde ...
12 Temmuz 2018, 22:51

Doğru

Hakkı hakses
TARIM KREDİ SADECE CIFTCI DEĞIL AYNI ZAMANDA DEVLETEDE ZARAR ETTIRIYOR. INCELEYIN BAKIN. BAKANLIK MUFETTİSLERI INCELESIN
12 Temmuz 2018, 10:41

Tarım kredi kooparatif kapat

Yahudi anlayışı ile çalışıyor lar Faiz zam lobi bir resmi kurumuz diyorlar bir yok özeliz biz diyor lar çiftcinin elindeki nasıra bakmayan Tkk acilen kapanması gerek çiftcinin yanında değil çiftciyi soyma Merkezi
11 Temmuz 2018, 23:42

Yazık yav

HDM
Orda bulunan bürokratların yarısının derdi ülke tarımı değil bakan konuşurken koltuğumu nasıl korurum diye düşünüyorlardir.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ