Tarım Bakanı Fakıbaba: 2018 tarım ve hayvancılık yılı olacak!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 2018'in tarım ve hayvancılık yılı olacağını kaydetti.

Tarım Bakanı Fakıbaba: 2018 tarım ve hayvancılık yılı olacak!

AK Parti Grup Toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Fakıbaba, ucuz et uygulamasının her geçen gün iyiye doğru gittiğini belirtti. 2018 yılında üreticiye büyük destek verileceğini belirten Fakıbaba, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren 50 ve daha altında büyükbaş hayvanı olan yerli üreticilere hayvan başına 250 lira kesim desteği ödemesi yapılacağını ifade etti. Fakıbaba, "2018 yılı tarım ve hayvancılık yılı olacak. Buna emin olun" değerlendirmesinde bulundu.

Fakıbaba, "Bizim kendi programımızda, inşallah 2,5-3 yıl içerisinde ithalatı önleyecek önlemleri, tedbirleri alıyoruz" dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
07 Aralık 2017, 01:17

Sayın bakanım ithalatı önlemenin tek çaresi!!!
06 Aralık 2017, 16:28

şenol
hade hayırlısı inşallah

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ