Seyfi Uyanık, Bakanlık Müşavirliğine atandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile ilgili olarak Resmi Gazete'de dün yayımlanan atama kararına göre Seyfi Uyanık, Bakanlık Müşavirliğine atandı.

Seyfi Uyanık, Bakanlık Müşavirliğine atandı

Seyfi Uyanık, Bakanlık Müşavirliğine getirildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atamalar devam ediyor. Resmi Gazete'de yayımlanan son atama kararına göre Seyfi Uyanık, Tarım Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atandı.
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ