"Problemleri çözen Bakanım"

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, geldiği Adıyaman'da, sorun oluşturan değil sorunları çözen bir bakan olarak Adıyaman'da bulunduğunu söyledi.

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere hava yoluyla Adıyaman'a, gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk olarak Adıyaman Valiliğine gelerek burada valilik şeref defterini imzaladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, geldiği Adıyaman'da, sorun oluşturan değil sorunları çözen bir bakan olarak Adıyaman'da bulunduğunu söyledi.

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere hava yoluyla Adıyaman'a, gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk olarak Adıyaman Valiliğine gelerek burada valilik şeref defterini imzaladı. Daha sonra valilik makamına geçen Bakan Fakıbaba, burada Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'dan, Adıyaman'da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sorun oluşturan değil sorunları çözen bir hükumetin bakanı olarak Adıyaman'da bulunduğunu vurgulayan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Bizler her zaman problem oluşturan değil problemleri çözen bir bakan olarak karşınızda bulunuyorum. Her yerde mutlaka problemler vardır. Problemleri çözmek için bizim cumhurbaşkanımız, başbakanımızın vermiş olduğu talimat bu sorunları çözmemiş için talimat vermiştir. Bu konuda hiç kimsenin kuşkusu olmasın Allah'ın izniyle ama çok şükür Adıyaman'da ciddi problemlerde yok. Adıyaman biraz önce de dediğim gibi bir barış şehri, huzur şehri. Adıyaman bir üretim şehri ben Adıyamanlılarla gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Bakan Fakıbaba daha sonra kent merkezinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Bakan Fakıbaba esnafın ikram ettiği çayı da içmeyi ihmal etmedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 7 Adet Yorum Yapılmış.
17 Mart 2018, 21:31

lisans tamamlamayı çözemeyen bakanım neyi çözecek. en basit konu lisans tamamlama.
12 Mart 2018, 20:01

Kimlere rotasyon

Müdür rotasyonu
Feto bitmezse hicbir sorun cozulmez. Il müdürlükleri cemaat referanslı mudur yardımcısı, şube müdürü kaynıyor. Kaç tanesini görevden aldınız sayın bakanım.
12 Mart 2018, 10:30

İthalatçı

Çoban
Sayın bakan size tebrik ederim bütün ülkenin üreticisi adına, evet problem çözen bakanımızsiniz , dünyanın her yerinden et ithalatı yapan ve şimdide Rusya'dan süt ile birlikte ette ithalat eden bir bakan ve hükümet olarak size çok t Devamı..Sayın bakan size tebrik ederim bütün ülkenin üreticisi adına, evet problem çözen bakanımızsiniz , dünyanın her yerinden et ithalatı yapan ve şimdide Rusya'dan süt ile birlikte ette ithalat eden bir bakan ve hükümet olarak size çok teşekkür ediyoruz bütün çiftçiler olarak, ve ayrıca daha çok yeni gelmiş olan yem zammına da üreticilerimize de sizin tabirinizle hayırlı uğurlu olsun
10 Mart 2018, 23:10

Bir de bizim problemleri
Sayin bakan bir de bizim problemleri cozseydiniz. Adil olmayan kendi ekibinden baskasina yasam hakki vermeyen idarecilerden personeli kurtaraydiniz o zmaan inanirdik problem cozebilme yetinizin olduguna
10 Mart 2018, 21:16

Yaparsa Fakıbaba Yapar

TeknikER
Tarım Lisans Tamamlama Kanun Tarsaısı MHP İstanbul Milletvekili Faruk Aksu tarafından meclise sunulmuştur. Tarım Lisans Tamamlama sizin bakanlığınız döneminde gerçekleşektir.
10 Mart 2018, 21:05

Tarım bakanlığına Ali Babacan gelsin işler bir yılda düzelir.
10 Mart 2018, 20:42

DEĞİŞİM
o yuzden bir değişim yapamadınız,işsiz kaldık eski dönemdeki bürokratlar yüzünden,yazıklar olsun bir değişim yapamadınız

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ