Mazot tartışması devam ediyor

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba arasındaki tartışma farklı bir boyutta taşındı.

Mazot tartışması devam ediyor

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fakıbaba'nın “Çiftçiye mazotu 2.5 liraya veriyoruz" açıklamasını traktörün üzerine çıkarak yalanlayan İnce, bir depo mazotu 5.72 liradan aldı ve “Tarım bakanı dedi ki biz 2.5 liraya veriyoruz. Doldur bakalım kaç liradan doluyormuş. Ya ben yalancıyım ya Tarım bakanı. 237 liraya 41.4 litre mazot aldık" dedi.

Muharrem İnce, Uşak mitinginde de 2 bidon gösterdi ve 2002'de 30 litre mazot alındığını şimdi ise ancak küçük bir bidonun doldurulabildiğini kaydetti.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
29 Mayıs 2018, 09:48

her seçim vaatler aynı

bakın evdeki eşine sözü geçiyor ise her işi yapar :) taşerona kadro verin bakım :)
27 Mayıs 2018, 10:07

Adalet

Arif
DİYELİMKİ FAKI BABA İCRAAT YAPIYOR İNCE SHOW,EEE PEKİ ÇİFTÇİ NEDEN HALİNDEN MEMNUN DEĞİL,ÇİFTÇİDEMİ SHOW YAPIYOR ,YOKSA BİRDE ÇİFTÇİ LOBİSİMİ ÇIKTI AKP YE DÜŞMAN :) ARTIK YEMİİYOR BU HALK KÖYLÜNÜNDE ÇİFTÇİNİNDE Devamı..DİYELİMKİ FAKI BABA İCRAAT YAPIYOR İNCE SHOW,EEE PEKİ ÇİFTÇİ NEDEN HALİNDEN MEMNUN DEĞİL,ÇİFTÇİDEMİ SHOW YAPIYOR ,YOKSA BİRDE ÇİFTÇİ LOBİSİMİ ÇIKTI AKP YE DÜŞMAN :) ARTIK YEMİİYOR BU HALK KÖYLÜNÜNDE ÇİFTÇİNİNDE GÖZÜ AÇILDI...ÇÜNKÜ YEDİĞİNİZ HURMALAR HERKESİMİ ETKİLİYOR.
26 Mayıs 2018, 18:46

Ucuzluk

Cabbar
2016 da verilen sözler 2023 te gerçek olur olmazsa da 2024 te ithal çiftçi gelir
26 Mayıs 2018, 17:39

DALGA NASIL GEÇİLİR

İlçe Müdürü
Muharrem ince, aldı vatandaşı ve traktörü. Basını da çağırdı. Vardılar petrol istasyonuna. Adeta bakanla bakanlıkla göstere göstere dalgasını geçti. Bizim bakanlıktaki kalın kafalı, aklı bir şeye basmaz yüksek yüksek bürokra Devamı..Muharrem ince, aldı vatandaşı ve traktörü. Basını da çağırdı. Vardılar petrol istasyonuna. Adeta bakanla bakanlıkla göstere göstere dalgasını geçti. Bizim bakanlıktaki kalın kafalı, aklı bir şeye basmaz yüksek yüksek bürokratlarımız da mal mal izlediler.
26 Mayıs 2018, 13:14

plakaya bak

faruk celik
Mazot projesi ali koyuncu beyin önerisi ile faruk celik tarafından başlatılan bir proje idi. yarım kaldı.. Aracın plakası tam denk gelmiş. FC. YANİ FARUK ÇELİK

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ