Görevden alınan genel müdür Bakanlık Müşavirliğine atandı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile geçtiğimiz Aralık ayında görevden alınan Tarım Kredi Kooperatifleri eski Genel Müdürü Ayhan Karayama, Bakanlık müşavirliğine atandı. Söz konusu atama kararı dün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Görevden alınan genel müdür Bakanlık Müşavirliğine atandı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile geçtiğimiz Aralık ayında görevden alınan Tarım Kredi Kooperatifleri eski Genel Müdürü Ayhan Karayama, Bakanlık müşavirliğine atandı. Söz konusu atama kararı dün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Karayama'nın Bakanlık müşavirliğine ataması, 375 sayılı KHK'nın ek 18'nci maddesine göre yapıldı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 42 Adet Yorum Yapılmış.
02 Nisan 2018, 20:44

Kabine değişiyor bakanda. Gn mdrde gider
14 Mart 2018, 09:58

ozan

Kazak Abdal
Ben Kazak Abdal, en ünlü türkümü biliyor musunuz?
11 Mart 2018, 15:11

tkk yenilenmesi lazım

emrah başkan
TKK gerek Bölge gerek iştirakler yenilenmesi daha iyi yöneticilere teslim edilmesi gerekir.Çünkü şuan yönetim çok zayıf yolsuz ve ne yaptıkları belli değil...
10 Mart 2018, 11:05

Merkezin şımarık memurları

Adalet
Yönetmen yardımcılığı =koop müdür yardımcılığı Şimdi şartlar eşitlendi adalet geldi sen bunu çok iyi biliyorsun kaşınıyorsun
10 Mart 2018, 10:56

Yönetmen yardımcılığı

Koop yetkilisi
Sen torpille bölgeye merkeze geç yat 5 yılda yönetmen ol biz kooperatiflerde 8 yıl sürünelim yönetmen olamayalım. Utanmadan adalet diyorsun
09 Mart 2018, 12:07

Yönetmen yardımcılığı

Adalet
Kendileri bir sınavla genel müdür yardımcılığına kadar çıkan şahsiyetler yönetmen yardımcısı diye saçma bir ünvan çıkarttılar.Neymiş bunu yapmakla yukarıda yığılmayı önleyeceklermiş sözüm ona.(Personeli ünvan almak içi Devamı..Kendileri bir sınavla genel müdür yardımcılığına kadar çıkan şahsiyetler yönetmen yardımcısı diye saçma bir ünvan çıkarttılar.Neymiş bunu yapmakla yukarıda yığılmayı önleyeceklermiş sözüm ona.(Personeli ünvan almak için yıllarca bekletip üst makamları kendilerinin doldurmaları değil yani amaç yanlış anlamayın)Allah büyük devran döner o güneş batar yeniden güneş doğar...
09 Mart 2018, 11:41

haksızlık karşısında susanlar

dobracı
haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır.bu millet iflah olmaz devlet sadece özelleştirme yaparak yandaşlarına peşkeş çekerek hırsızlık yapanları koruyarak nereye vaeracak bize müstehaktır ki;görüp görmezden gelenlere des Devamı..haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır.bu millet iflah olmaz devlet sadece özelleştirme yaparak yandaşlarına peşkeş çekerek hırsızlık yapanları koruyarak nereye vaeracak bize müstehaktır ki;görüp görmezden gelenlere destek veriyoruz devletin 1 kuruşunu çalanda çalana göz yumanda vebalk altındadır.Ayhan karayama devleti akrabalarına peşkeş çekerken devlette bunu görevden alırken aklama operasyonu demiştim şimdide mükafatlandırıyor mahkemeye göndereceği yerde yatacak yeriniz olmaz inşallah.
07 Mart 2018, 15:58

Başarılı müdür

Adem
Siirt in başarılı il müdürü Bolu iline atanarak yerine Yalova şube müdürü Ergün Demirhan atandı bir sürü eski müdürün projeleri yarıda bırakılarak Siirt tarimina darbe vurulmuş sayın bakamimin dikkatine bir an önce Siirt il mü Devamı..Siirt in başarılı il müdürü Bolu iline atanarak yerine Yalova şube müdürü Ergün Demirhan atandı bir sürü eski müdürün projeleri yarıda bırakılarak Siirt tarimina darbe vurulmuş sayın bakamimin dikkatine bir an önce Siirt il müdürlüğüne müfettiş ataması kamuoyuna saygıyla duyurulur.
05 Mart 2018, 08:30

Borucu

İnegölden TK plastik boru satan arkadaşlar 4 maaş teşvikle ödüllendirilir herhalde
04 Mart 2018, 01:08

Cevap

Masal
GÜÇ SAHİBİ SADECE ALLAH C.C DUR ONUN DIŞINDA BAŞKA GÜÇ TANIMAM.KEŞKE GÖZÜNÜZÜ AÇSANIZ DEVE KUŞU GİBİ TOPRAĞA GÖMMESENİZ KAFANIZI.Makam ve Mevkiler gelip geçicidir bunu unutma arkadaşım . Güneş doğacak elbet.Doğacak. Gök Devamı..GÜÇ SAHİBİ SADECE ALLAH C.C DUR ONUN DIŞINDA BAŞKA GÜÇ TANIMAM.KEŞKE GÖZÜNÜZÜ AÇSANIZ DEVE KUŞU GİBİ TOPRAĞA GÖMMESENİZ KAFANIZI.Makam ve Mevkiler gelip geçicidir bunu unutma arkadaşım . Güneş doğacak elbet.Doğacak. Gökkubbeyi parçalayarak toprağı eriterek doğacak. Güneş elbette doğacak.Güneş yalnız benim için mi doğacak. HAYIR. Herkes payını alacak. Herkes payını alacak diye güneş herkesin mi olacak. HAYIR! Güneş şafakta döğüşenlerin olacak. Sabredin o güne çok az kaldı.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ