Faruk Çelik kime mesaj veriyor?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in tweetleri dikkat çekiyor. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Bakanların başında gelen Çelik, ilginç paylaşımlarda bulunuyor.


Faruk Çelik kime mesaj veriyor?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in tweetleri dikkat çekiyor. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Bakanların başında gelen Çelik, ilginç paylaşımlarda bulunuyor.

İşte Çelik'in dikkat çeken tweetleri…

Yorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
27 Ocak 2017, 13:48

Borç

Ramazan kaler
Sayın bakanım tarım kredi icralık borçları beş yıla çak demiştiniz ne oldu
28 Aralık 2016, 07:08

sonun geldi

masalcı
Bu makamı çok bile işgal ettin sendikacı beyefendi. Cemaatçi müdürlerinle hangi sorunu çözdün. Çöozemezsin çünkü sorun senin getirdiğin müdürler. Taşraya el at Faruk Çelik bakanım. Kazı şu paralelcilerin kökünü. Allah yardı Devamı..Bu makamı çok bile işgal ettin sendikacı beyefendi. Cemaatçi müdürlerinle hangi sorunu çözdün. Çöozemezsin çünkü sorun senin getirdiğin müdürler. Taşraya el at Faruk Çelik bakanım. Kazı şu paralelcilerin kökünü. Allah yardımcın olsun bakanın.
27 Aralık 2016, 09:40

herkes haddini bilecek
bence sendika yönetiminin sonu geldi. sendikacılar bakanımızı Reise şikayet edecekmiş duyduğumuza göre. sendikacılar siz dua edinde tarım bakanımız sizleri reise söylemesin. bakanımızı rahat bırakın çalışsın. başaramazsa gider Devamı..bence sendika yönetiminin sonu geldi. sendikacılar bakanımızı Reise şikayet edecekmiş duyduğumuza göre. sendikacılar siz dua edinde tarım bakanımız sizleri reise söylemesin. bakanımızı rahat bırakın çalışsın. başaramazsa gider zaten. bakan bakanlığını yapacak, sendikacı sendikacılığını. müdür müdürlüğünü. becerebilirse tabi..
26 Aralık 2016, 20:03

Eski bir şiir

Şair
Beni tahttan indirdiler Dört çifteye bindirdiler Tersaneye gönderdiler Uyan sultan aziz uyan Bak ne hale geldi cihan Kolumda makas yarası Nedir bu derdin çaresi Yusuf'um ciğer paresi Uyan sultan aziz uyan Kan ağlıyor bütün ci Devamı..Beni tahttan indirdiler Dört çifteye bindirdiler Tersaneye gönderdiler Uyan sultan aziz uyan Bak ne hale geldi cihan Kolumda makas yarası Nedir bu derdin çaresi Yusuf'um ciğer paresi Uyan sultan aziz uyan Kan ağlıyor bütün cihan

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ