Faruk Çelik hastaneye kaldırıldı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, hastaneye kaldırıldı.

Faruk Çelik hastaneye kaldırıldı

Özel bir hastanede ameliyata alınan Faruk Çelik'in, sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Çelik'in daha önce tedavi gördüğü rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Çelik, divertikül hastalığına bağlı bağırsak perforasyonu nedeniyle özel bir hastanede 23 Mayıs 2014 tarihinde acil olarak ameliyata alınmış, başarılı geçen ameliyat yaklaşık 2 saat sürmüştü.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
06 Ekim 2017, 22:24

İnsan rumuzuna

Halit
Allah hastalığı Nemrut a da verir; Hz Eyüp e de verir. Sonuç önemli birini öldürdü diğerine şifa verdi. kıssadan hisseye.
06 Ekim 2017, 20:01

İnsan olabilmek

İnsan
Yaradan sevdiği kullarına hastalık verirmiş hastalıkta çektiği acılar istem dışı yaptığı günahlarına kefaret olsun diye Ak partinin kurulduğu günden bu yana fedakarlık gösterip çalışmış olan Faruk bey e rabbim acil şifalar v Devamı..Yaradan sevdiği kullarına hastalık verirmiş hastalıkta çektiği acılar istem dışı yaptığı günahlarına kefaret olsun diye Ak partinin kurulduğu günden bu yana fedakarlık gösterip çalışmış olan Faruk bey e rabbim acil şifalar versin
06 Ekim 2017, 02:25

ahlar

murat keskin
Ne hastanın ne de ölünün arkasından konuşmak olmaz. geçmiş olsun. Mevlam en doğrusunu bilir.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ