Fakıbaba’nın katıldığı programda kavga çıktı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Şanlıurfa Birecik'te katıldığı programda, kavga çıktı. Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı yüzüne aldığı yumruk nedeniyle burnu kırıldı. Bakan Fakıbaba, Pınarbaşı'nı 'çok da şeyimde değil' diyerek eleştirmişti.

Fakıbaba’nın katıldığı programda kavga çıktı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Şanlıurfa Birecik'te katıldığı programda, kavga çıktı. Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı yüzüne aldığı yumruk nedeniyle burnu kırıldı. Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Ak Parti'nin 24 Haziran'da yapılacak genel seçim için hazırlanan Şanlıurfa milletvekili aday listesine tepki göstermişti. Bakan Fakıbaba da Pınarbaşı'nın liste eleştirisine "Çok da şeyimde değil" diyerek karşılık vermişti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bugün Şanlıurfa/Birecik'te seçim çalışmaları ve TKDK projeleri açılış törenine katıldı. Tören sırasında çıkan kavgada, partisinin milletvekili aday listesini eleştiren AK Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı'nın yüzüne aldığı yumruk nedeniyle burnu kırıldı. Pınarbaşı'nı yumruklayan kişinin ise daha önce Birecik/Ayran kasabası belediye başkanı Selahattin Alpay olduğu belirtildi.

Fakıbaba'nın “Çok da şeyimde değil" diyerek tepki gösterdiği Faruk Pınarbaşı'nın bugün partililer tarafından saldırıya uğraması dikkat çekti. Pınarbaşı, burnuna yapılan pansumandan sonra tekrar törene katıldı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 7 Adet Yorum Yapılmış.
09 Haziran 2018, 12:04

Mürekkep
Bakanlık personelini çokta tinlamadigi kesin. FAKIBABA ile hayal kırıklığı yaşadık maalesef.
08 Haziran 2018, 22:17

Rotasyon
Et fiyatı diye diye bakanlığın sonuna geldiniz. Hele bi sor peronel sizin için ne düşünüyor.
08 Haziran 2018, 03:22

Kölelik

Taşeron
24 hazirani dört gözle bekliyorum akp taşeron lari kaybetti
07 Haziran 2018, 21:44

Tapdk seker

Cem
Zaten hicbirseyin seyinde olmadigi en son kapatilan tutun ve alkol ile seker kurumuna yaptigin atamalardan belli.
07 Haziran 2018, 18:29

Güney
Sayın Fakıbaba gibi bir gönül adamına neler oluyor anlamış değilim. Memur için zaten farketmez! Yüzümüze BAKAN yok.
07 Haziran 2018, 13:29

Bizim şeyimiz
Vallahi arkadaş hele de bizim hiiiç şeyimizde değil
06 Haziran 2018, 21:27

Bizimde cok da şeyimizde degil. 24 haziranda görür zaten

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ