Fakıbaba: Sağlık Bakanı olarak atansaydım şaşmazdım!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Sağlık Bakanı olarak atansaydı şaşmayacağını belirterek, “Tarım Bakanı olunca 80 milyonun yükünü omuzlarımda hissettim" diye konuştu.

Fakıbaba: Sağlık Bakanı olarak atansaydım şaşmazdım!

Şanlıurfa'da TV programına katılan Fakıbaba, Faruk Çelik'ten aldığı bakanlık bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağının altını çizdi. Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan kabinede ismini yer alacağını hiç beklemediğini ifade eden Fakıbaba, şunları kayretti:

“Odamda televizyon izlerken ismim söyleyince garip bir his oldu. Sevinmedim desem, ya da çok sevindim desem yalan olur, öyle durup baktım. Danışmanım heyecanlandı ben de kendisini 'İsmail heyecanlanma' dedim. O sırada bu yükün üstesinden gelmek için dua ettim. Sağlık Bakanı olsam şaşırmazdım ama, Tarım Bakanı olunca 80 milyonun yükünü omuzlarımda hissettim. Ama ben hizmet adamıyım, geçmişte başhekimlik ve belediye başkanlığı görevlerini nasıl samimi şekilde yaptıysam, bakanlığı da aynı şekilde yapacağım" açıklamasını yaptı.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
12 Ağustos 2017, 22:50

Artistler ve paralelciler naş

Bu kadroyla basaramazsiniz. İl ilçe müdürleri ve şube müdürlerinden kaç tanesi fetonun kayığına binmemiş? Araştırın ve temizleyin bakanım. Vekil müdürlerle bu gemi yürümez. Sendikacıları uzak tutun.
10 Ağustos 2017, 16:39

- İCRAAT BEKLİYORUZ BAKAN BEY

Petitus Rapitus
Sayın Bakan anlaşılan o ki; süslü lafları çok seviyorsun. Artık icraata başla ki, sana not verebilelim..
10 Ağustos 2017, 12:31

Sınav İlanı

Tkdk
Sayın Bakanım tkdk sınav ilani başvuru ları tam bir komedidir . Yaptıkları başvuru sistemi işsiz kalan ve atama bekleyen ziraat mühendisleri ve veteriner hekimlerle dalga geçmektir . Başvuru sisteminin ancak son gününde doğru düzgün Devamı..Sayın Bakanım tkdk sınav ilani başvuru ları tam bir komedidir . Yaptıkları başvuru sistemi işsiz kalan ve atama bekleyen ziraat mühendisleri ve veteriner hekimlerle dalga geçmektir . Başvuru sisteminin ancak son gününde doğru düzgün başvuru yapabildik ayıptır.
10 Ağustos 2017, 00:20

23 kişi

İlk 23 kişiye girmişsiniz bende çok şaşırdım:)vekil olup 550 ye bile girmeniz mucizeydi reis zorla aldı sizi ( tren meselesi:)
09 Ağustos 2017, 21:39

Çarede bulamadın

İsimsiz
Çarede bulamadın ama onu ne Yapıcaz tüm Türkiye'de sebze meyve hali fiyat tabelası istiyoruz yok büyükşehirlere hal toplanacaktı yok birazda bu işlere baksan ölürsün sanki hep hayvan hep hayvan başka bir durum yok tarım girdiler yüks Devamı..Çarede bulamadın ama onu ne Yapıcaz tüm Türkiye'de sebze meyve hali fiyat tabelası istiyoruz yok büyükşehirlere hal toplanacaktı yok birazda bu işlere baksan ölürsün sanki hep hayvan hep hayvan başka bir durum yok tarım girdiler yüksek mazotta vergiyi kaldır çiftçiye yada yarıya indir gübredede aynısını yap tarım zirai ilaçdada yap o zaman harbi çalışan diyelim biz sana

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ