Fakıbaba: Fırsatçılar avucunu yalayacak!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kurban Bayramı öncesi kurbanlık fiyatlarının yükseleceğini söyleyen fırsatçıların hayal kırıklığına uğrayıp, avuçlarını yalayacağını ifade etti.

Fakıbaba: Fırsatçılar avucunu yalayacak!

Şanlıurfa'da yayın yapan bir TV kanalına konuk olan Fakıbaba, Kurban Bayramı öncesi çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtti. Kurban Bayramı öncesi kurbanlık fiyatlarının yükseleceğini söyleyen fırsatçılara izin vermeyeceklerini vurgulayan Bakan Fakıbaba, “Son zamanlarda; 'hayvan alımı serbest olacak, Avrupa'da şimdiden hayvan fiyatı arttı' denildiğini duyuyorum. Bunu söyleyen fırsatçılar beni tanımıyorlar. Ben öyle ters köşeye yatırırım ki hiç neye uğradıklarını şaşırırlar. Ben gerçek üreticinin, tüketicinin ve ticaret yapanın yanındayım. Fırsat kollayıp 'yarın nasılsa etin ve hayvanın fiyatı yükselecek' diyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Boş konuşmuyorum, fırsatçılara avuçlarını yalatacağım. Namuslu insanlar da dua edecek" ifadesini kullandı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
10 Ağustos 2017, 22:22

AHMET AKYIL
TARIMA DESTEK BİRİLERİNE RANT SAĞLAMAKTIR ADAM GİBİ MAHSULE FİYAT VERİN. HİÇ BİR ŞEYİN ARKASINA SIĞINMAYIN BİR AVUÇ ETMEZ İŞ ADAMI GEÇINEN SAVCI HAKİM POLİS ASKER DE MARKAJDA GÖREV YAPTIRMIYORLAR ÇİFTÇİNİN KÖYLÜNÜN VE Devamı..TARIMA DESTEK BİRİLERİNE RANT SAĞLAMAKTIR ADAM GİBİ MAHSULE FİYAT VERİN. HİÇ BİR ŞEYİN ARKASINA SIĞINMAYIN BİR AVUÇ ETMEZ İŞ ADAMI GEÇINEN SAVCI HAKİM POLİS ASKER DE MARKAJDA GÖREV YAPTIRMIYORLAR ÇİFTÇİNİN KÖYLÜNÜN VERDİĞİNİZ KREDİLERLE HİBELERLE İŞ ADAMI GEÇİNENLERE RANT SAĞLANIYOR TOPRAĞA YATIRIM YAPTIRIYORSUNUZ BUNLAR BANKA OYUNLARI İLE KÖYLÜ LERİN ELLERİNDEN GAYRI MENKULLERİNİ ALIYORLAR BİRDE ÜSTÜNE ÜSTLÜK YARGIYI KULLANIP VATANDAŞIN ÜZERİNE ÇEŞİTLİ İFTİRALARLA KOLLUK KUVVETLERİNİ GÖNDERİYORLAR VATANDAŞ NEREDEYSE HAİN DURUMUNA DÜŞÜRÜLMEK İSRENİYOR TRUM.PUN EMLAK ÇETELERİ TERÖR ESTİRİYOR. SİSTEMİ GÖZDEN GEÇİRİN. ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSENİZ KARDIR BÜTÜN DESTEKLERİ KALDIRIN. ÇALIŞAN KAZANSIN. MAHSULE DEĞERİNİ VERİN. TEŞEKKÜRLER..
09 Ağustos 2017, 21:40

Vekil müdür fırsatcılığı yapan
Darısı mevcut il müdürü görevden alındıktan sonra arkasında bıraktığı fırsatçı vekillerinin başına. Bu ekipler dağılmadığı sürece 5 genel müdürü değiştirerek başarı gelmez. Rezillik katlanarak artar. Fakıbaba son umudu Devamı..Darısı mevcut il müdürü görevden alındıktan sonra arkasında bıraktığı fırsatçı vekillerinin başına. Bu ekipler dağılmadığı sürece 5 genel müdürü değiştirerek başarı gelmez. Rezillik katlanarak artar. Fakıbaba son umudumuz. Eğer o bile yapamazsa kimse yapamaz. Allah yardımcımız olsun

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ