Bakan Pakdemirli açıkladı: O çiftçilerin borcu ertelendi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Antalya'nın Elmalı ilçesinde meydana gelen sel felaketinden etkilenen çiftçilerin borçlarının erteleneceğini söyledi.

Bakan Pakdemirli açıkladı: O çiftçilerin borcu ertelendi

Pakdemirli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Elmalı'da yaşanan sel felaketinden etkilenen vatandaşların borçlarının erteleneceğini söyledi. Pakdemirli, “Antalya'mızın Elmalı ilçesinde aşırı yağıştan kaynaklı selden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Afetten zarar gören üreticilerimizin düşük faizli kredi borçları, ilçe müdürlüğümüze müracaatları halinde ertelenecektir. TARSİM'den sigortalı olan üreticilerimizin zararları da hasar tespit çalışmalarının ardından karşılanacak. Vatandaşlarımızın yaralarının sarılması için hem Bakanlığımızın hem de diğer kurum ve kuruluşlarımızın yetkilileri bölgede gerekli inceleme ve çalışmaları yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
07 Ağustos 2018, 22:47

Tarim

Nurten
Sayin bakanim sayin cumhurbaskanimiz yattiklari yerden maas aliyolar diye musavir kadrolarini iptal etti seker kurumu ve tutun alkol kurumunda yeniden ihdas edildi 50 ye yakin personel ise gelmeden veya yatarak maas aliyolar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ