Bakan Çelik’in HDP ile ilgili sözleri makaslandı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in Bursa'da yaptığı bir konuşma çarpıtılarak farklı bir mesaj verilmeye çalışıldı. Çelik'in konuşmasında tutuklanan HDP milletvekilleri ile ilgili sözleri farklı bir yere çekilerek, 'HDP'li milletvekillerinin tutuklanmasına karşı olduğu' iddia edildi.

Bakan Çelik’in HDP ile ilgili sözleri makaslandı!

ÖZEL HABER

Doğan Haber Ajansı tarafından servis edilen habere, ülkücü muhaliflere yakın haber siteleri ile Barzani ve HDP'ye yakın haber sitelerinde geniş yer verilerek aynı dille kullanılması dikkat çekti. Haberde Bakan Çelik'in konuşmasının bir kısmı alınarak “HDP milletvekilleri değil, hiçbir milletvekilinin tutuklanmasına, hiçbir Ak Partili rıza göstermez. Hiçbir milletvekili tutuklanmamalı, milletin vekili çünkü" ifadelerine yer verildi.

BURASI DİNGONUN AHIRI DEĞİL KARDEŞİM!

Ancak Çelik'in, konuşmasının devamındaki sözlerinin makaslandığı gözleniyor. Çelik, bu sözlerinin devamında da şunları söyledi:

“Kanun karşısında herkes eşit. Deniyor ki, kardeşim git ifade ver bir suçun varsa. Gitmem diyor. Kanun var, hukuk var, git... Ben gitmem... Peki gitmezsen gitme. Suç işleme imtiyazın var mı senin? Yani filanlar suç işler diye bir şey var mı? Yok ama benim imtiyazım var, işlerim ve hesapta vermem diyor. Şu duruşu görüyor musunuz? Peki yargıyı tanır mısın? Tanımam… E peki demokrasiye inanır mısın? Demokrasiye inanmam. Başka... Sırtımı da teröre dayarım. Sonra ne yaparsın? Talimatı da oy aldığım insandan değil dağdan alırım. Biz de diyoruz ki burası dingonun ahırı değil. Burası hukuk devleti kardeşim."

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in tutuklanan HDP'li milletvekilleri ile ilgili makaslanan sözleri ülkücü muhaliflere yakın haber siteleri ile Barzani ve HDP'ye yakın haber sitelerinde şu şekilde yer verildi:

Bakan Çelik'in Bursa'da yaptığı konuşmanın makaslanmamış halini izleyebilirsiniz...
Yorumlar

Toplam 6 Adet Yorum Yapılmış.
08 Aralık 2016, 08:18

açıkta bekleyenler

kumsal
sayın bakanımızın sonuçta bir Siyasetci seveni var sevmeyeni var bu gibi olaylar her zaman olur orayı kesersin cımbızlar sın bunu hep yapıyorlar zaten medyada bunlar var maalesef, benim sizden isteğim tarım bakanlığında açığa alın Devamı..sayın bakanımızın sonuçta bir Siyasetci seveni var sevmeyeni var bu gibi olaylar her zaman olur orayı kesersin cımbızlar sın bunu hep yapıyorlar zaten medyada bunlar var maalesef, benim sizden isteğim tarım bakanlığında açığa alınıp ta bekletilenler hakkında pek haber yapılmıyor sizlerden haber alamazsak nereden haber alcağız sizden bu konuda gayret bekliyoruz saygılar
06 Aralık 2016, 09:59

Sayın Bakanım size inanıyor ve güveniyoruz lakin şunu bilmenizi isterimki Tarım Bakanlığında paralelcilere ve hendekçilere pek dokunulmuyor. Lütfen Sendikacılardan başkasınıda dinleyin. Üyesi olduğum TOÇ Bir Sen üyelerini bile tem Devamı..Sayın Bakanım size inanıyor ve güveniyoruz lakin şunu bilmenizi isterimki Tarım Bakanlığında paralelcilere ve hendekçilere pek dokunulmuyor. Lütfen Sendikacılardan başkasınıda dinleyin. Üyesi olduğum TOÇ Bir Sen üyelerini bile temsil etmekten aciz durumda. Burada anlatamayacağım çok kötü durumlar var. Saygılarımla.
05 Aralık 2016, 20:41

Reisi yalnız bırakmayalım.

şalgam
Satın bakanım taşra paralelci dolu. Sendika bitik. Müdürler birik. Bunları gormeniz için ne olması gerekiyor. Herkes arkadaşını hemşerisini korursa bu işin sonu ne olur.
05 Aralık 2016, 20:38

Tarımdan Haber
Salih Bey, anladığımız kadarıyla tarımdan haber'i iyi takip ediyorsunuz. Bizi iyi takip etmenize rağmen haberlerimize önyargılı yaklaşmanıza bir anlam veremedik. Gazeteciyiz ve yaptığımız işin öznesi 'haber'dir. Bakanlık ve sektör Devamı..Salih Bey, anladığımız kadarıyla tarımdan haber'i iyi takip ediyorsunuz. Bizi iyi takip etmenize rağmen haberlerimize önyargılı yaklaşmanıza bir anlam veremedik. Gazeteciyiz ve yaptığımız işin öznesi 'haber'dir. Bakanlık ve sektörle ilgili haber değeri taşıyan her konuya da sayfamızda yer veriyoruz. Daha dün yine sizin gibi bir okuyucumuz yayınladığımız bir haberden dolayı; 'Bu site nasıl olur da mevcut Bakan hakkında olumsuz haber yapıyor.' diye bizi eleştirmişti. Eleştiriye açığız ve takipçilerimizin bizi eleştirmesi de bu sayfanın sektör için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Sektör için değer taşıyan bir sayfayı da 'birilerinin yan kuruluşu' haline getirerek heba edilmesine sizden önce biz müsaade etmeyiz. Gönlünüz rahat olsun. Haber değeri taşıdığı halde sizin görüp de bizim göremediğimiz bir konu varsa paylaşın hiç çekinmeden haberini yapalım. Tarım Bakanı Faruk Çelik’in bir yerde yaptığı konuşmanın belli bir bölümü alınıp farklı anlamlar içerecek şekilde haber yapılıyorsa bu bir haberdir. Siz bunu avukatlık olarak değerlendiriyorsanız onu da sizin vicdanınıza bırakıyoruz.
05 Aralık 2016, 19:12

Yan kuruluş

Salih
Ben bu siteye anlam veremiyorum bu site bakanlığın sitesimi yoksa bağımsız bir sitemi? Bakanlığın ise normal karşılarım bu yancı haberleri, yok eğer bağımsız ise niye bu kadar bir bakanın olumsuz haberi yapılmazda avukat gibi herş Devamı..Ben bu siteye anlam veremiyorum bu site bakanlığın sitesimi yoksa bağımsız bir sitemi? Bakanlığın ise normal karşılarım bu yancı haberleri, yok eğer bağımsız ise niye bu kadar bir bakanın olumsuz haberi yapılmazda avukat gibi herşeyi savunulur
05 Aralık 2016, 18:13

Büyük devlet Adamı Faruk Çelik

Vatandaş
Sayın bakanımızın konuşmasını canlı dinledim. Sabah mynet habee sitesinde saptırılarak haber yapıldığını görünce şaşırmıştım. Gerçeği yaZdığınız için tşk ederim

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ