Bakan Çelik, Rus Büyükelçisine suikastı nefretle kınadı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un katledilmesini nefretle kınadığını belirterek, “Komşu Rus halkına başsağlığı dileklerimi iletiyorum" dedi.

Bakan Çelik, Rus Büyükelçisine suikastı nefretle kınadı!

Sosyal medya hesabı üzerinden Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'a karşı dün gerçekleştirilen suikastı nefretle kınayan Çelik, "Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Sn Andrey Karlov'un katledilmesini nefretle kınıyor; komşu Rus halkına başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Halep için bu cinayeti işlediğini söyleyen katil aslında Suriye'yi, Halep'i, bölgeyi daha derin açmazlara sürüklemek isteyenlerin tetikçisidir" dedi.
Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
20 Aralık 2016, 17:04

böyle mücadele olmaz

şalgam
Sayın bakanım bakalığımızdaki cemaatç i müdürler görevden alınmazsa hiçbir cemaycinin kılına kimse dokunamaz. Bunlar birbirini koruyor.aklıyor.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Bakanlığı HABERLERİ