56 yaşındaki traktör Konya'da!

Konya Tarım Fuarında stant kuran Çiftçi TV tarafından Çanakkale Gelibolu Antika Traktör Müzesinden sergilenmek için getirilen 1962 model traktör, ziyaretçiler tarafından ilgi gördü.

56 yaşındaki traktör Konya'da!

56 yaşındaki traktörü inceleyen ziyaretçiler traktörle fotoğraf çektirdi. Stantlarında sergiledikleri antika traktörle ilgili bilgi veren televizyon yetkililerinden Doğan Başaran, "Konya Fuarında tarımsal mekanizasyonun en güçlü alanlarından birindeyiz. Burada Çanakkale Gelibolu Antika Traktör Müzesinden 1962 model Porsche bir traktör getirdik.

Müze normalde hiçbir traktör firmasına hiçbir organizasyon şirketine ve hiç bir kuruma traktörünü vermiyor, traktörünü çıkarmıyor. Traktör müzesi, bu traktörü çıkarma ve Konya Fuarına gelen tüm yurttaşlarımıza sergileme fırsatını bize sundu" dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım Aletleri HABERLERİ