Çeltik fiyatları açıklandı!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, TMO'nun 15 Kasım'dan itibaren çeltik alımına başlayacağını belirterek, çeltik üreticisine müjde verdi.

Çeltik fiyatları açıklandı!

Habertürk kanalında Veyis Ateş'in canlı yayınına konuk olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çeltik üreticisinin beklediği müjdeyi açıkladı.

TMO'nun 15 Kasım'dan itibaren çeltik alımlarına başlayacağını duyuran Bakan Pakdemirli, 60 randıman Osmancık çeşidi çeltik alım fiyatının ton başına 2600 TL olarak belirlendiğini kaydetti. Bu fiyata ilave olarak 160 TL prim desteğinin de verileceğini dile getiren Pakdemirli, “Prim destekleriyle birlikte çeltik üreticisinin eline ton başına 2760 lira geçecek” dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
16 Kasım 2018, 03:04

Sanliurfa pamuk fiyatlari

Uğur aydın
Çeltik fiyatlari açıklandı fakat pamuk fiyatları hiç açıklanmadı 44 randiman pamuğun 4600 tl gitmesi gerekirken fakat 44 randiman pamuk 3100 satın alınıyor fabrikalar tarafından hakkımızı alamıyoruz çukobirlik 4 tl den alınacak Devamı..Çeltik fiyatlari açıklandı fakat pamuk fiyatları hiç açıklanmadı 44 randiman pamuğun 4600 tl gitmesi gerekirken fakat 44 randiman pamuk 3100 satın alınıyor fabrikalar tarafından hakkımızı alamıyoruz çukobirlik 4 tl den alınacak dedi çukobirlik pamuk satın almıyor lütfen bu isede bir el atın çiftçi zor durumda ....

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tahıllar ve Baklagiller HABERLERİ