Soner Yalçın'dan flaş iddia!

Soner Yalçın, sosyal medya hesabından vatandaşları uyardı. Yalçın, Yoğurtun içerisinde domuz jelatini olduğunu söyledi.


Soner Yalçın'dan flaş iddia!

Gıda skandalını Saklı Seçilmişler kitabında gözler önüne seren Soner Yalçın, attığı tweetlerde Yoğurt olarak yediğimiz yiyeceğin içerisinde kıvamın artması ve sus tutması için domuz derisinden elde edilen 'jelatinin' kullanıldığını söyledi.

İlaç, silah ve uyuşturucudan sonra dünyanın en kârlı sektörün gıda olduğunu söyleyen Soner Yalçın, 'Canlı, doğal gıdayla kolaylıkla alabildiğimiz “probiyotik” şimdilerde doktor önerisiyle eczanelerden tablet halinde alınabiliyor! Niye? Çünkü yoğurdu, yoğurt olmaktan çıkardılar.' dedi.

İşte Soner Yalçın'ın tweetleri:

“Ey Müslüman ! Sana yoğurt değil, domuz yediriyorlar! Şaka yapmıyorum. Kimyasal yoğurtlara kıvam artırması ve su tutması için jelatin ekleniyor. Jelatin çoğunlukla domuz derisinden elde ediliyor.

SAKLI SEÇİLMİŞLER”

“Canlı, doğal gıdayla kolaylıkla alabildiğimiz "probiyotik" şimdilerde doktor önerisiyle eczanelerden tablet halinde alınabiliyor! Niye? Çünkü yoğurdu, yoğurt olmaktan çıkardılar. Yoğurdu öldürdüler! Nasıl mı?

SAKLI SEÇİLMİŞLER”

“İlaç, silah ve uyuşturucudan sonra dünyanın en kârlı sektörü oldu! Şeytanın aklına dahi gelmeyecek ilaç pazarlama taktikleri, yapılan gizli reklamlar ve en önemlisi "icat edilen" yeni yeni hastalıklar...

SAKLI SEÇİLMİŞLER”

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
11 Şubat 2018, 00:59

Hayırlı olsun

Deniz
Kitabi okuyorum dehşet içindeyim..acaba doğrumu

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Süt ve Süt Ürünleri HABERLERİ