Şeker kotaları yarın açıklanacak!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, 2017-2018 pazarlama yılı şeker kotasını yarın açıklayacak.

Şeker kotaları yarın açıklanacak!

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayının sonuna kadar açıklanması gereken şeker kotaları, kapatılan Şeker Kurumu'na kurul üyelerinin atanmamasından dolayı bugüne kadar açıklanmamıştı.

Şeker kotalarının açıklanmaması fabrikaların taahhütlerinde ciddi sıkıntıları gündeme getirmişti. Alınan bilgilere göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, yarın şeker kotalarını açıklayacak. Şeker sektörü, yarın açıklanacak olan kota açıklamasını merakla bekliyor.

Genel beklenti 2016/2017 pazarlama yılı kotasına yakın bir kotanın açıklanacağı tahmin ediliyor.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
14 Ocak 2018, 23:29

Özelleştirme

Şekerci
Aldığımız duyumlara göre özelleştirme ihale hazırlığı başlamış martta birşeyler olacağı söyleniyor editörün haber yapmasını bekliyorum

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Şeker ve Şekerli Mamüller HABERLERİ