Bilim insanından mısır şurubu eleştirisi: Hasan Hans’tan daha mı değersiz!

Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Biyokimya öğretim üyesi Prof. Dr. Tamer Yılmaz'ın, mısır şurubunun tehlikeleri konusundaki uyarıları sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.

Bilim insanından mısır şurubu eleştirisi: Hasan Hans’tan daha mı değersiz!

Katıldığı bir televizyon programında mısır şurubunun tehlikelerini saymakla bitiremeyen Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Biyokimya öğretim üyesi Prof. Dr. Tamer Yılmaz, hükümete önemli uyarılarda bulundu. Mısır şurubunun kotasının Türkiye'de çok yüksek olduğuna dikkat çeken Yılmaz, gelişmiş ülkelerin insanları kadar bizim insanımızında değerli olduğunu belirterek, karar alıcıların kararlarını gözden geçirmesini istedi.

İşte sosyal medyada paylaşım rekoru kıran o video...

TARIMDANHABER


Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
10 Ocak 2018, 00:23

Evet değersiz

BattalGazi
Öyle üstad öyle ne desek boşa,emperyalizm ne derse o oluyor emir geliyor kararlar anında istenilen yer ve anda çıkıyor,dengeler düzenler yıllar öncesinden planlanmış,planlanıyor,uygulanıyor.Aman dikkat hocam eleştirmeyin,yakmayın ken Devamı..Öyle üstad öyle ne desek boşa,emperyalizm ne derse o oluyor emir geliyor kararlar anında istenilen yer ve anda çıkıyor,dengeler düzenler yıllar öncesinden planlanmış,planlanıyor,uygulanıyor.Aman dikkat hocam eleştirmeyin,yakmayın kendinizi fetöcü veya hain olabilirsiniz benden söylemesi.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Şeker ve Şekerli Mamüller HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.