Tarım Kredi ile Anadolu Üniversitesi arasında yerli ürün protokolü!

Tarım Kredi Kooperatifleri ile Anadolu Üniversitesi arasında bir protokol imzalanarak, üniversitenin yemekhanelerinde kullanılan gıda maddeleri Tarım Kredi'den tedarik edilecek. Üniversitenin Senato Odası'nda gerçekleştirilen imza törenine, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ve Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz katıldı.

Tarım Kredi ile Anadolu Üniversitesi arasında yerli ürün protokolü!

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yaklaşık bir milyon çiftçinin ortağı olduğunu belirterek, öncelikli hedeflerinin girdi tedarikini makul, ucuz ve kaliteli şekilde sunmak olduğunu belirtti. Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kredi Yurtlar Kurumu ile yaptıkları iş birlikleri ile gıda tedariki konusunda sorumluluk üstlendiklerini dile getiren Poyraz, Anadolu Üniversitesi ile imzalayacakları protokolle de öğrencilerin ve personelin gıda tedariki konusunda sorumluluk üstleneceklerini kaydetti. Poyraz, yapılan işbirliği ile aynı zamanda çiftçinin eğitimi konusunda da Anadolu Üniversitesi'nin tecrübelerinden yararlanacaklarını ifade etti.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı da yaptığı konuşmada, Tarım Kredi Kooperatifleri ile yapacakları protokolle hem çiftçiye destek vereceklerini hem de öğrencilerin yararlandığı yemekhanelerde gıda güvenliğine uygun yerli ürünler kullanılacağını söyledi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
07 Ocak 2019, 21:43

genel müdürün suçu yok

genel müdürün cevresi başarısız adam tarımı bilmeye bilir elden ele 1 yıl sen yap 1 yıl sen yap 1 yıl sen yap mantğı olan bir kurum oldu tarım kredi ! çiftciyi unuttu ticarete atıldı Haydı hodri meydan bakalım sabancı mı olur ko Devamı..genel müdürün cevresi başarısız adam tarımı bilmeye bilir elden ele 1 yıl sen yap 1 yıl sen yap 1 yıl sen yap mantğı olan bir kurum oldu tarım kredi ! çiftciyi unuttu ticarete atıldı Haydı hodri meydan bakalım sabancı mı olur koç mu göreceğiz yada sümerbank gibi dibimi görür !! çiftci sermayesi böyle kullanılır ama çiftci için değil sadece kendi reklamları için dikkat edein bazı bölge müdürleri görev sahası dışında mülakatlara ve siyasilerin etrafında dolanıyor afedersiniz yırtık do n gibi görmüyormuyuz zannediyor lar acaba herkez kimin ne olduğunu biliyor ! mobingici unutmadık unutmayacağız senide fetö cu lar sizi de unutmadım bu kurumun bir sıkıntısıda sizler siniz !
07 Ocak 2019, 13:28

Nohut Fasulye

Çiftci
Sayın genel müdür biz diyoruz düşük faiz, sen diyorsun nohut, biz diyoruz ucuz gübre sen diyorsun, mercimek, biz diyoruz, ucuz yem sen diyorsun pirinç, biz diyoruz borçlar ertelendin sen diyorsun kuru fasulye, kısacası genel müdür çift Devamı..Sayın genel müdür biz diyoruz düşük faiz, sen diyorsun nohut, biz diyoruz ucuz gübre sen diyorsun, mercimek, biz diyoruz, ucuz yem sen diyorsun pirinç, biz diyoruz borçlar ertelendin sen diyorsun kuru fasulye, kısacası genel müdür çiftçinin define derman olacak hiç bir çözüm üretmiyorsunuz. Sadece günü kurtarıp bütün idareciler olarak cebinizi doldurmayı düşünüyorsunuz. Çiftçiyi eğiteceğinize yalakalıktan ve siyasilere hizmet etmekten başka bir özellikleri olmayan beceriksiz idarecilerinizi eğitin.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Sağlık HABERLERİ