Ziraat Mühendislerinden yeni dekana ziyaret

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği (TZYMB) yönetimi, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergin Dursun'a ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziraat Mühendislerinden yeni dekana ziyaret

Konuyla ilgili olarak Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği'nden (TZYMB) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı görevi nedeniyle Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN hocamızı, Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Yönetimi olarak makamında ziyaret ettik. Sayın hocamıza dekanlık görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunduk. Bu ziyarette, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin CEYLAN ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Belgin ÇAKMAK hocalarımıza da yeni görevlerinde başarılar diledik.

Bu ziyarette kısa da olsa ülkemiz tarımı ve ziraat mühendisliği mesleği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Sayın dekan ve dekan yardımcılarımızı TZYMB davet ettik. Başta meslektaşlarımızın sorunları olmak üzere ülke tarımına katkı sunmak amacıyla her türlü çalışmaya hazır olduğumuzu ifade ettik.

Sayın dekan konuşmasında, TZYMB bu ziyaretinden memnun olduğunu ve ziraat mühendisliği mesleğinin daha iyi yerlere gelmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtmiştir.”

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Oda ve Borsa HABERLERİ